مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66298 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هفته به هفته با لیگ برتر انگلیس( هفته دوم)

هفته به هفته با لیگ برتر انگلیس( هفته دوم)

با برگزاری هفت مسابقه از هفته دوم لیگ برتر انگلیس، به نظر می آید که تفاوت چندانی بین مدعیان این فصل با گذشته دیده نمی شود.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

منچستر سیتی(4-0) بورنموث

سیتی همچون همیشه با اقتدار کار را آغاز کرد و در دقایق 19، 31 و 37 توسط گوندوغان، دی بروینه و فیل فودن به گل دست یافت. گل به خودی جفرسون لرما(79) نتیجه مسابقه را مشخص کرد و سیتیزن ها به تنهایی به صدر جدول رسیدند. مالکیت توپ شاگردان گواردیولا 67 درصد بود که نسبت به بازی قبل مقابل وستهام 8 درصد کاهش یافته بود. سیتی در روز نخست با دو گل دقایق 36 و 65 هالند، وستهام را شکست داده بود و بورنموث هم با گل جفرسون لرما(2) و کیفر مور(80) استون ویلا را شکست داد.

 

آرسنال(4-2) لسترسیتی

شاگردان آرتتا با درخشش گابریل ژسوس و دو گل دقایق 23 و 35 او، از همان نیمه اول، تکلیف سه امتیاز مسابقه را یکسره کردند و هرچند در دقیقه 53 لستر به لطف گل به خودی ویلیام سالیبا اندکی امیدوار شد، امادو دقیقه بعد روی پاس ژسوس، گرانیت ژاکا مجددا اختلاف را به دو گل افزایش داد. جیمز مدیسون(74) باز هم اختلاف را کم کرد. ولی یک دقیقه بعد، باز هم روی پاس ژسوس و ضربه گابریل مارتینلی آرسنال نتیجه را (4-2) کرد.

توپچی ها در هفته نخست هم (2-0) در خانه کریستال پالاس پیروز شده بودند و در آن دیدار گل اول این تیم روی پاس زینچنکو و ضربه سر مارتینلی به دست آمد و دومین گل توسط بازیکنان کرییستال پالاس وارد دروازه خودی شد.

لستر هم در روز نخست برتری دو گله مقابل برنتفورد را از دست داد و در سی دقیقه پایانی این نتیجه را با تساوی(2-2) عوض کرد تا اکنون در رده 14 جدول قرار گیرد.

 

منچستر یونایتد(0-4) برنتفورد

گل دقیقه 10جاشوآ داسیلوا اولین شوک را به یونایتد وارد کرد و در ادامه و در شرایطی که یونایتد به فکر جبران گل بود، اشتباه مرگبار داوید دخیا، گلزنی ماتیاس ینسن را در دقیقه 18 رقم زد. یک ضربه سر از بن می(30) و سرانجام ضدحمله ای سریع که با پاس ایوان تونی و ضربه نهایی بریان امبومو(35) همراه شد، برتری(4-0) برنتفورد را در برابر یونایتدی رقم زد که کریس رونالدو را هم در ترکیب خود می دید. یونایتد در هفته نخست هم در خانه با دو گلی که در دقایق 30 و 39 خورد در حالی(2-1) مقابل برایتون باخت که تک گل این تیم هم یک گل به خودی بود.

برنتفورد هم در تساوی (2-2) هفته نخست مقابل لستر، توسط ایوان تونی و جاشوا داسیلوا به گل دست یافت که این هفته نیز درخشیدند.

Mathias Jensen reveals the Manchester United player Brentford targeted in  4-0 humiliation - Manchester Evening News

 

نیوکاسل(0-0)برایتون

نیوکاسل که در هفته نخست با درخشش در نیمه دوم و دو گل فابین شار و کالوم ویلسون(2-0) ناتینگهام فارست را شکست داده بود، این بار در خانه برایتون هم دروازه خود را بسته نگه داشت نیک پوپ دروازه بان 22 ساله نیوکاسل ستاره این بازی بود که نمره 8 را دریافت کرد.

 

ساوتهمپتون(2-2) لیدز

وقتی لیدز با دو گل رودریگو در دقایق 46 و 60 دروازه میزبان خود را باز کرد، به نظر می رسید که دومین برد در انتظار لیدز است، اما جو آریبو(72) اختلاف را کم کرد و سرانجام کایل واکر- پیترز  در دقیقه 81 امتیازها را تقسیم کرد. لیدز در هفته نخست هم مدیون رودریگو بود که در دقیقه 24 روی پاس جگ هریسون گل اول این تیم را به ثمر رساند و گل دقیقه 6 ولوز را جبران کرد. یک گل به خودی در دقیقه 74 برتری(2-1) لیدز را رقم زد تا این تیم اکنون 4 امتیازی باشد.

ساوتهمپتون در هفته نخست در برابر تاتنهام حرفی برای گفتن نداشت و هر چند در دقیقه 12 پیش افتاد، اما این برتری ده دقیقه هم دوام نیاورد و تاتنهام(4-1) به برتری دست یافت.

 

استون ویلا(2-1) اورتون

اورتون در هفته نخست در حالی با یک گل از چلسی باخت که آن مسابقه به جز 9 دقیقه وقت تلف شده در نیمه اول و 11 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم، اتفاق خاص دیگری نداشت. اورتون این بار در زمین استون ویلا اسیر دو پاس گل اولی واتکینز شد و تنها گل اورتون یک گل به خودی بود که در دقیقه 87 به ثمر رسید.

اما ویلا این بار در حالی برنده شد که در هفته نخست مقابل بورنموث 66 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت اما سرانجام(2-0) بازنده شد.

 

فولام(0-0) ولوز

وقتی فولام با درخشش الکساندر میتروویچ و دو گل او در روز نخست، لیورپول را(2-2) متوقف کرد، می شد انتظار داشت که در برابر ولوز نتیجه بهتری کسب کند اما این بار میتروویچ بهترین موقعیت تیم خود را از روی نقطه پنالتی از دست داد تا سهم هر یک از تیمها یک امتیاز شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره هفته به هفته با لیگ برتر انگلیس( هفته دوم) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هفته به هفته با لیگ برتر انگلیس( هفته دوم)» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید