محصول جدید ایران خودرو پیش فروش می شود | آسمونی
کد مطلب: 60074 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هفتمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو

هفتمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو

هفتمین پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران خودرو آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، گروه صنعتی ایران‌خودرو هفتمین پیش‌فروش یکساله محصولات خود در سال جاری را از امروز و با عرضه تنها یک محصول به نام تارا دستی  آغاز کرده است؛ متقاضیان این مرحله به مدت سه روز و تا پایان روز سه‌شنبه 30 شهریورماه فرصت ثبت‌نام خواهند داشت..

ششمین مرحله از طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در سال جاری،  اواخر ماه گذشته  با عرضه پنج محصول برگزار شد که قرعه‌کشی این مرحله 31 مرداد ماه انجام شد که در مجموع 836 هزار و 304 نفر برای 15 هزار دستگاه خودرو ثبت‌نام کردند.

حال این خودروساز ثبت‌نام برای مرحله جدید پیش‌فروش با موعد تحویل حداکثر یکساله تارا دستی را از امروز  آغاز کرده و به مدت سه روز و تا پایان روز سه‌شنبه 30 شهریور ماه به اتمام می رساند. موعد تحویل خودروها اردیبهشت تا مهرماه سال 1401 و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان، تعیین شده است.

پس از اتمام مهلت ثبت‌نام طبق روال همه طرح‌های فروش ایران‌خودرو، یک روز بعد قرعه‌کشی را برای تعیین منتخبان در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انجام خواهد شد و مراسم قرعه‌کشی به صورت مستقیم از سایت ایران‌خودرو به نشانی www.ikco.ir پخش خواهد شد.

اسامی مشتریان نهایی نیز حداکثر سه روز پس از پایان زمان ثبت‌نام از طریق سایت فروش محصولات این شرکت به نشانی esale.ikco.ir اعلام خواهد شد. پس از مشخص شدن برندگان این طرح، برندگان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه خودرو را معادل 140میلیون تومان واریز و ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

در پایان لازم به ذکر است که طبق اعلام ایران خودرو، این گروه صنعتی برنامه افزایش ظرفیت تولید «تارا» را براساس تقاضای بازار در دستور کار دارد و دستیابی به بالاترین سطح کیفی محصول تارا از اولویت‌های این مجموعه خودروسازی است.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هفتمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «هفتمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?