کد مطلب:  62687 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشدار: مراقب ایمیل های جعلی با عنوان Trust Wallet باشید

هشدار: مراقب ایمیل های جعلی با عنوان Trust Wallet باشید

مراقب ایمیل های کلاهبرداری با نام Trust Wallet باشید!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، خبرهای مختلفی در خصوص ارسال ایمیل اکتیو کردن حساب کیف پول Trust Wallet در حال منتشر شدن است که نشان دهنده کلاه برداری بودن آنها می باشد.

از آنجایی که در حال حاضر، رمزارزها به یم پدیده همه گیر تبدیل شده اند و منبع جدیدی برای سرمایه گذاری به حساب می آیند، باید از دارایی های خود در مقابل هکرها و حملات سایبری محافظت کرد. اگرچه سایت های بسیاری در این زمینه وجود دارند، اما برخی ها از نرم افزارهای کیف پول آنلاین و یا کیف پول های آفلاین استفاده می کنند.

کیف پول آنلاین تراست ولت یکی از معروف ترین این موارد است که کار خود را به درستی در زمینه های بلاکچین، رمزارز ها و NFTها پیش می برد. اما وجود افراد سودجو باعث می شود که نام این کیف پول پرآوازه خدشه دار شود. در حال حاضر ایمیل های مختلفی در حال ارسال شدن به افراد مختلف می شوند که مظمون آن به صورت زیر است:

سیستم ما نشان می دهد که اکانت تراست ولت شما در حال حاضر تایید نشده است و به راحتی با استفاده از لینک زیر می توان آنرا فعال کرد. به دلیل آپدیت اعمالی جدید در NFTها، همه اکانت های تایید نشده تا دو روز آتی مسدود خواهد شد. ما در تلاشیم که همه متقاضیان خود را امن و شاد نگه داریم.

در صورتی که ایمیلی تحت این شرایط دریافت کرده اید اصلا بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک نکنید. در صورتی که لینک مربوطه را با مرورگر کروم باز کنید با صفحه ای قرمز رنگ مواجه خواهید شد که به شما در زمینه سایتی که قصد ورود به آنرا دارید به شما هشدار می دهد که یک وبسایت کلاه برداری خواهد بود. لینک وبسایت ذکر شده به صورت "https://trust-wallet-connect.com" می باشد و در صورتی که اطلاعات مربوط به کیف پول خود را وارد کنید، اکانت شما مورد سرقت قرار می گیرد و تمام دارایی های شما به یغما خواهد رفت.

 

توجه داشته باشید که در فرایند ثبت نام در کیف پول Trust Wallet اصلا  به ایمیل نیازی نیست و هیچ ایمیلی نیز برای شما ارسال نخواهد شد. در نتیجه تمام ایمیل های ارسالی جنبه فیشینگ و کلاهبرداری خواهند داشت.

 

نظر خود را درباره «هشدار: مراقب ایمیل های جعلی با عنوان Trust Wallet باشید» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید