کد مطلب:  62835 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشدار: ارسال ایمیل های جعلی با عنوان کیف پول متامسک

هشدار: ارسال ایمیل های جعلی با عنوان کیف پول متامسک

ایمیل های جعلی متعددی با نام MetaMask در حال ارسال برای افراد مختلف میباشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طبق شواهد مختلف، به نظر می رسد که ایمیل های متعددی در حال ارسال شدن به حساب ایمیل افراد مختلف است که به آنها هشدار می دهد که کیف پولشان در حال مسدود شدن است.

به نظر می رسد، هکرها و سودجویان این بار در قالب افزونه کیف پول متامسک (MetaMask) اقدام به فیشینگ و خالی کردن کیف پول افراد مختلف کرده اند. این حرکت با ارسال ایمیل برای افراد مختلف انجام می شود که طی این ایمیل، دو لینک وجود دارد که به سایتی نامربوط متصل می شود و به واسطه پیشبرد مراحل، باعث هک شدن اکانت کیف پول شما می شود.

در این ایمیل آمده است:

متامسک از تمامی کاربران خود می خواهد تا اکانت خود را تایید کنند. در صورتی که اکانت خود را تایید نکنید کیف پول شما محدود خواهد شد. 

ایمیل ارسالی کاملا حساب شده و با ظرافت تمام طراحی شده است و در نگاه اول ماهیت فیشینگ آن غیرقابل تشخیص است. در صورتی که به تصویر زیر نگاه کنید، خواهید دید که متن و لینک قرار داده شده اگرچه به نظر به دامنه متامسک اشاره می کند، اما لینک قرار داده شده در اصل به یک وبسایت ناشناس وصل می شود که مرورگرهای کروم و فایرفاکس از باز شدن آن جلوگیری می کند.

ایمیل تقلبی متامسک
ایمیل تقلبی متامسک

 

لازم به ذکر است :

متامسک و هر کیف پول دیگری جهت بازگشایی اکانت به هیچ وجه به آدرس ایمیل شما هیچ احتیاجی نخواهد داشت در نتیجه تمامی ایمیل های ارسالی محتوایی سودجویانه و فیشینگ خواهند داشت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره هشدار: ارسال ایمیل های جعلی با عنوان کیف پول متامسک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هشدار: ارسال ایمیل های جعلی با عنوان کیف پول متامسک» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید