مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62102 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشدار یک خرده فروشی: مایکروسافت اکتیویژن را خریده است!

هشدار یک خرده فروشی: مایکروسافت اکتیویژن را خریده است!

در یکی از شعبه های Cora، هشدارهایی برای خریداران کنسول های پلی استیشن نصب شده است که به آنها یاد آوری میکند که مایکروسافت پلی استیشن را خریداری کرده است!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد منتشر شدن خبر تصاحب اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، حال خرده فروشی های مختلفی در سراسر دنیا، خریداران کنسول ها را از این اتفاق باخبر می کنند و آنها را در امر خرید کنسول مورد نظر راهنمایی می کنند.

این خبر از آنجایی در فضای مجازی پیچیده است که یک خرده فروشی در کشور بلژیک، به منظور راهنمایی و هشدار به خریداران کنسول های پلی استیشن، به آنها اطلاع می دهد که مایکروسافت، اکتیویژن بلیزارد را خریداری کرده است، تا خریداران با اطلاع کامل نسبت به خرید کنسول مد نظرشان اقدام کنند.

این اتفاق از آنجایی نشات میگیرد که ممکن است با رسمی شدن قرارداد مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد، بازی های این ناشر بزرگ به صورت انحصاری بر روی کنسول مایکروسافت منتشر شود. اگرچه فیل اسپنسر در خصوص انتشار بازی های Call of Duty بر روی کنسول های پلی استیشن به کاربران اطمینان داده است که به قراردادهای از پیش بسته شده پایبند است، اما باز هم نمی توان این احتمال را در نظر نگرفت که بازی های آینده Call of Duty به صورت انحصاری منتشر نشوند.

هشدار خرده فروشی به خریداران پلی استیشن
هشدار خرده فروشی به خریداران پلی استیشن

 

این خرده فروشی Cora در بلژیک، در کاغذی که بر روی قفسه های غرفه پلی استیشن قرار داده است نوشته است:

 

اعلامیه برای بازیبازان، مایکروسافت اکتیویژن را خریده است! کنسول مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید. (Call of Duty)

 

Cora بیش از 60 فروشگاه مختلف در فرانسه، 20 فروشگاه در رومانی، بلژیک و لوگزامبورگ دارد. اگر این اتفاق در یکی از شعبات کورا اتفاق افتاده است، ممکن است در سایر شعبات نیز این اعلامیه نصب شده باشد و به صورت جهانی بر روی غرفه ها قرار گرفته باشد.

چند وقت قبل، مایکروسافت طی یک حرکت غیرقابل پیش بینی با حدود 70 میلیارد دلار اقدام به خرید اکتیویژن بلیزارد کرد. اگرچه این قرارداد تا سال 2023 به صورت رسمی بسته نخواهد شد و می بایست بررسی های لازم صورت بگیرد، اما در هر صورت در این بازده کم با توجه به موارد این چنینی، می تواند تاثیرات مثبلی را میزان فروش کنسول های نسل نهم مایکروسافت داشته باشد. با توجه به قرارداد از پیش بسته شده بین پلی استیشن و اکتیویژن، حداقل سه بازی آینده سری Call of Duty برای کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد، اما در خصوص بازی های بعدی این مجموعه هنوز تصمیم گیری دقیقی اتخاذ نشده است.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره هشدار یک خرده فروشی: مایکروسافت اکتیویژن را خریده است! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هشدار یک خرده فروشی: مایکروسافت اکتیویژن را خریده است!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید