مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69541 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هشدار قرمز هواشناسی برای استان خراسان

هشدار قرمز هواشناسی برای استان خراسان

سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز، از تشدید فعالیت سامانه بارشی از ظهر امروز (جمعه) تا اواخر وقت امروز در خراسان شمالی و شمال غرب خراسان رضوی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز، از تشدید فعالیت سامانه بارشی از ظهر امروز (جمعه) تا اواخر وقت امروز در خراسان شمالی و شمال غرب خراسان رضوی خبر داد.مخاطرات این سامانه شامل رگبار شدید باران، رعدوبرق، تگرگ و وزش باد شدید است.علاوه بر خراسان شمالی، امروز وضعیت جوی شهرهای شمالی خراسان رضوی در همسایگی خراسان شمالی و شمال غرب خراسان رضوی (منطقه سبزوار) پرمخاطره است.

به گزارش آسمونی، بر اساس این هشدار، امروز در خراسان شمالی و شمال غرب خراسان رضوی احتمال وقوع سیلاب شدید وجود دارد. اثر مخاطره نیز بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها، سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی، آب‌گرفتگی معابر به‌صورت گسترده، انسداد راه‌های روستایی و اختلال در جاده‌ها، اختلال جدی در سفرهای بین شهری و داخل شهر، تعطیلی فعالیت‌های عمرانی، خسارت به برخی زیرساخت‌ها مانند خطوط انتقال برق و غیره، تخریب تاسیسات و سازه های واقع شده در حریم و بستر رودخانه و تخریب سازه های موقت و سبک در اثر وزش باد شدید اعلام شده است.

هواشناسی به عدم توقف و تردد در بستر و حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، بازگشایی کانال‌ها و آب‌روهای درون و برون شهری، آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امداد رسان، اجتناب از سفرهای برون شهری، اجتناب از فعالیت‌های کوه‌نوردی، خروج شهروندان از تفرجگاه ها و سکونتگاه های واقع در حریم و بستر رودخانه‌ها توصیه کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره هشدار قرمز هواشناسی برای استان خراسان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هشدار قرمز هواشناسی برای استان خراسان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید