کد مطلب:  62426 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هدف فیل اسپنسر از بازی Starfield شکستن رکورد Skyrim است

هدف فیل اسپنسر از بازی Starfield شکستن رکورد Skyrim است

مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ در نظر دارد تا بازی Starfield بتواند رکورد Skyrim را در خصوص تعداد بازیبازان بشکند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیرعامل بخش گیمینگ مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر، می خواهد که بازی جدید استودیو بتسدا، یعنی عنوان Starfield به پرمخاطب ترین بازی این استودیو تبدیل شود و رکورد بی نظیر Skyrim را بشکند.

بازی Starfield جدیدترین عنوان استودیو بتسدا به حساب می آید که تنها برای پلتفرم های مایکروسافت منتشر خواهد شد. با توجه به تصاحب بتسدا توسط مایکروسافت، عناوین خارج از قرارداد بتسدا با سونی، برای کنسول های پلی استیشن عرضه نمی شود و در نتیجه بازی Starfield یک بازی انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت خواهد بود.

با توجه به آنکه عنوان Elder Scrolls V: Skyrim از همه لحاظ به یک موفقیت بی نظیر ختم شد و به حدی درخشید که جز یکی از بهترین بازی های RPG شناخته می شود، فیل اسپنسر در نظر دارد تا این موفقیت را توسط بازی Starfield و این بار روی کنسول های ایکس باکس و رایانه های شخصی تجربه کند.

البته از آنجایی که بازی Skyrim یک بازی مولتی پلتفرم به حساب می آید و برای تمامی کنسول ها منتشر شده است، نمی توان این انتظار را داشت که Starfield بتواند به موفقیت Skyrim برسد. اما از سمت دیگر باید در نظر داشت که این عنوان قرار است بر روی گیم پس وجود داشته باشد و این سرویس گیمینگ، به رشد بازی کمک خواهد کرد و می تواند باعث شود تا بازیبازهای مختلفی اقدام به تجربه آن بر روی رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس کنند.

بازی Starfield همانطور که مطلع هستید قرار است دنیایی به وسعت 3 برابر دنیای Skyrim داشته باشد و تاد هاوارد و فیل اسپنسر هرکاری که از دستشان بر بیاید برای گسترش این بازی دریغ نخواهند کرد. با توجه به افزایش تعداد کاربران گیم پس و عبور آنها از تعداد 25 میلیون کاربر فعال، می توان در نظر داشت که تجربه این بازی در روزهای اول انتشار با شیب بسیار بالایی افزایش یابد.

بازی Starfield قرار است در تاریخ 11 نوامبر 2022 (20 آبان 1401) برای کنسول های ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود و از روز اول عرضه بر روی گیم پس قابل دریافت و تجربه خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره هدف فیل اسپنسر از بازی Starfield شکستن رکورد Skyrim است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «هدف فیل اسپنسر از بازی Starfield شکستن رکورد Skyrim است» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید