کد مطلب:  64787 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هدست واقعیت ترکیبی اپل در رویداد WWDC رونمایی نمی شود

هدست واقعیت ترکیبی اپل در رویداد WWDC رونمایی نمی شود

مینگ چی کو، تحلیل‌گر سرشناس، روز سه‌شنبه در توییتر اعلام کرد که اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در سال 2023 به بازار عرضه خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مینگ چی کو، تحلیل‌گر سرشناس، روز سه‌شنبه در توییتر اعلام کرد که اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در سال 2023 به بازار عرضه خواهد کرد اما این محصول در کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی اپل (WWDC) رونمایی نخواهد شد.

به‌گفته‌ی این تحلیل‌گر، اپل بر این باور است که رونمایی زودهنگام از هدست واقعیت ترکیبی خود باعث خواهد شد تا شرکت‌های دیگر با الگوبرداری از آن، محصولی مشابه را زودتر از این شرکت به بازار عرضه کنند. این در حالی است که مارک گورمن، تحلیل‌گر خبرگزاری بلومبرگ، نیز چند روز پیش از عدم رونمایی از این هدست در کنفرانس WWDC 2022 خبر داده بود.

بر اساس گمانه‌زنی‌های قبلی، هدست واقعیت ترکیبی اپل از سیستم‌عامل ریلتی او اس (RealityOS) استفاده خواهد کرد. اخیراً نشانه‌هایی از وجود این سیستم‌عامل در کد منبع اپل مشاهده شده است و اطلاعات افشاشده از حق امتیاز این سیستم‌عامل نیز احتمال معرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل در WWDC را افزایش می‌دهند. با این وجود، مارک گورمن احتمال معرفی محصولاتی مانند مک بوک ایر جدید در رویداد پیش رو را بیشتر می‌داند.

: برای دریافت مشاوره درباره هدست واقعیت ترکیبی اپل در رویداد WWDC رونمایی نمی شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هدست واقعیت ترکیبی اپل در رویداد WWDC رونمایی نمی شود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید