کد مطلب:  66948 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هالووین مرگبار در سئول

هالووین مرگبار در سئول

هالووین 2022 در سئول کره جنوبی باعث مرگ بیش از 150 دختر و پسر جوان شد و مردم این کشور را در شوک فرو برد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

هالووین 2022 در سئول منجر به کشته و زخمی شدن صدها تن شد. به گزارش آسمونی، به‌خاطر ازدحام جمعیت جوانان در جشن هالووین در سئول، کره جنوبی 155 نفر کشته و صدها نفر هم زخمی شدند. متاسفانه 5 ایرانی هم مابین کشته‌شدگان بوده‌اند. رئیس‌جمهور این کشور هم پس از این اتفاق، سوگواری ملی اعلام کرد.

حادثه غرق شدن کشتی دانش‌آموزان کره‌ای

هالووین مرگبار در سئول

سفارت ایران در کره جنوبی با انتشار اطلاعیه ای از کشته شدن چند ایرانی مقیم این کشور خبر داد. در این اطلاعیه آمده که چند نفر از کشته‌های سئول، ایرانی هستند و در بیمارستان سئول شناسایی شدند.

جمعیت زیادی به مناسبت جشن هالووین در خیابان Itaewon سئول در حال تفریح بودند که جمعیت بیش از حد در این خیابان و تحت فشار قرار گرفتن آنها باعث بیهوش و زخمی شدن و ایست قلبی بسیاری از جوانان در این جشن شد.

شایعات زیادی پس از این اتفاق در رسانه‌های کره‌ای منتشر شد و یکی از آنها این بود که یکی از سلبریتی‌های معروف کره در کلوپی در ایته‌وون حضور داشته و ازدحام جمعیت به سمت آن کلوپ و یا کافه، باعث این اتفاق شده است اما تایید نشده است. البته حضور بازیگر یا خواننده‌های مطرح کره در کلوپ یا کافه‌های سئول در مناسبت‌ها چیز عجیبی هم نیست و قبلا هم بوده است.

رئیس جمهور کره پس از این اتفاق ناگوار، برای برگزاری دیگر جشن‌‌ها خواسته تا موارد امنیتی را بازبینی کنند. وی هم‌چنین از کشورهایی که با آنها همدردی کرده و پیام تسلیت ارسال کردند هم تشکر کرد.

تصاویر تکان‌دهنده‌‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد جنازه‌های زیادی در پیاده‌روها و خیابان‌ها روی زمین هستند و کارکنان اورژانس در حال احیای دیگر مصدومان هستند.

ازدحام جمعیت در هالووین سئول
: برای دریافت مشاوره درباره هالووین مرگبار در سئول فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هالووین مرگبار در سئول» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید