کد مطلب:  67742 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آماده باش 26 هزار نیروی اورژانس در عید از 24 اسفند

آماده باش 26 هزار نیروی اورژانس در عید از 24 اسفند

معاون و رئیس اداره تعالی بالینی سازمان اورژانس کشور با اشاره به پیش‌بینی آغاز موج نخست تعطیلات نوروزی از ۲۴ اسفند، اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

معاون و رئیس اداره تعالی بالینی سازمان اورژانس کشور با اشاره به پیش‌بینی آغاز موج نخست تعطیلات نوروزی از ۲۴ اسفند، اعلام کرد: ۲۶ هزار نیروی اورژانس کشور برای مسافرت‌های نوروزی در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش آسمونی، طبق اعلام دکتر علی شریفیان: پیش‌بینی ها حاکی از آغاز موج نخست سفر از یک هفته پیش از فرا رسیدن سال نو است و در همین راستا نیروهای اورژانس از ۲۴ اسفند در سراسر کشور برای خدمات رسانی به هموطنان در آماده باش کامل خواهند بود.

به گفته او، در برنامه های نوروزی امسال نقاط حادثه خیز به شکل اولویت دار و حساس از سوی اورژانس دیده شده است و پایگاههای سلامت در ورودی و خروجی شهرها مستقر می شوند ضمن اینکه در ۳۰ کیلومتری مناطق شهری نیز پایگاههای اورژانس استقرار می یابد.

معاون اورژانس کشور با اشاره به اینکه آماده باش نوروزی اورژانس تا ۱۴ فروردین ادامه خواهد داشت، افزود: استقرار پرسنل بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی برای ارائه خدمات متنوع در ایستگاههای سلامت از دیگر برنامه های اوژرانس است.

شریفیان همچنین به تجهیزات اورژانس در نوروز امسال اشاره کرد و گفت: ۵۲ بالگرد، ۸۸ اتوبوس آمبولانس، پنج هزار و ۷۰۰ دستگاه آمبولانس در سراسر جاده‌های کشور مستقر خواهند بود.

وی تعداد پایگاهای اورژانس در ایام نوروز را سه هزار و ۲۰۰ مورد اعلام کرد و افزود: ۲۶ هزار نیروی امدادی نیز در آماده باش هستند و به مردم کشور در سفرهای نوروزی خدمات ارائه خواهند کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آماده باش 26 هزار نیروی اورژانس در عید از 24 اسفند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آماده باش 26 هزار نیروی اورژانس در عید از 24 اسفند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید