کد مطلب:  59866 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چند نکته طلایی

چند نکته طلایی

انتخاب همسر یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی انسان هاست و باید معیارهای زیادی را در این تصمیم گیری مدنظر داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چند نکته طلایی برای جلوگیری از اشتباه در انتخاب همسر

بنام یگانه عالم

اگر طرف مقابل ازنظر مالی بسیار زرق وبرق دارد هرگز گرفتار ظواهر نشویم، حتی از نظر مالی و موقعیتهای اجتماعی. گاهی ممکن است فکر کنیم که این عوامل ظاهری در انتخاب ما تاثیری ندارداما در حقیقت اینگونه نیست وقتی یک رابطه صرفاً به دلیل مسائل اقتصادی و مادی وشرایط وموقعیت اجتماعی شکل گرفته باشد، یک رابطه ناسالم است.

مسئله بعدی این است که ممکن است در تصمیم خود تردید داشته باشیم که بسیار عادی است. تردید داشتن در فرآیند تصمیم گیری در انتخاب همسر آینده، امری بسیار عادی است اما بی توجهی به احساسات درونی و تردیدهایی که داریم، مسلما اشتباه است و تا هنگامی که برطرف نشده است نباید ازدواج کنیم. و تا برطرف شدن کامل شک و تردید دست به انتخاب نزنیم .حتی برای حل مشکل تردید خود از روانشناس کمک بگیرید.

هیچ گاه فکر نکنید بعداز ازدواج مشکلات ویا نقایص کمتر میشود بلکه باوری غلط است. بسیاری از ما امیدواریم، مشکلات یا نقایصی که پیش از ازدواج متوجه آن ها شده ایم، پس از ازدواج برطرف و یا کمتر شود. اما لازم است خاطر نشان کنیم که آنچه از ابتدای اشنایی از فرد می بینیم  بعد از ازدواج نیز تداوم خواهد یافت. یکی از بهترین راه ها برای شناخت فرد مقابل، مشاهده نحوه رفتار او با خانواده اش است. نوع برخورد فرد در خانواده اطلاعات زیادی درباره نحوه رفتار عادی او به ما می دهد و به ما کمک می کند تاکمی شناخت روی رفتارش پیدا کنیم .

سارا فلاحی 

: برای دریافت مشاوره درباره چند نکته طلایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چند نکته طلایی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید