کد مطلب: 63630 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نویسنده فیلم The Ghost of Tsushima انتخاب شد

نویسنده فیلم The Ghost of Tsushima انتخاب شد

فیلمنامه نویس فیلم The Ghost of Tsushima توسط سونی انتخاب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سونی همچنان قصد دارد فیلم هایی را در ارتباط با بازی های ویدیویی کنسول پلی استیشن تهیه و تولید کند و موفق شده است نویسنده مورد نظر خود را برای فیلم The Ghost of Tsushima انتخاب کند.

پلی استیشن به همراه سونی پیکچرز اعلام کردند که فیلم نامه نویس فیلم The Ghost of Tsushima را ،که قرار است بر اساس شخصیت های بازی با همین نام تولید شود، انتخاب کرده اند. بازی شبح سوشیما، در سال 2020 برای کنسول های نسل هشتم منتشر شد و با آمدن کنسول پلی استیشن 5، بر روی این کنسول نیز انتشار یافت و به فروشی بالغ بر 8 میلیون نسخه رسید.

فیلمی که قرار است بر اساس بازی استودیو ساکرپانج تولید شود، توسط تاکاشی دوشر نوشته خواهد شد. دوشر سابقه نویسندگی و کارگردانی آثر علمی تخیلی Only را در کارنامه خود دارد. این در حالیست که فیلم شبح سوشیما، تازه در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و قرار است به کارگردانی چاد استاهلسکی، کارگردان سری فیلم های جان ویک، ساخته شود.

بعد از موفقیت سونی پیکچرز در ساخت فیلم Uncharted و استقبال بی نظیر مردم از این فیلم، عنوان The Ghost of Tsushima قرار است دومین فیلم سونی از روی بازی های ویدیویی انحصاری پلی استیشن باشد. این در حالیست که پلی استیشن در حال کار با شبکه HBO برای ساخت سریال The Last of Us است که با هنرنمایی پدرو پاسکال در نقش جول و بلارمزی در نقش الی همراه خواهد بود.

در انتها لازم به ذکر است که داستان بازی The Ghost of Tsushima، براساس وقایع تاریخی حمله مغول ها به جزیره ای با نام سوشیما ساخته شده است که طی آن، تلاش سامورای جوان با نام جین ساکای را برای دفاع از سرزمین خود در برابر مغول ها به نمایش می کشد. البته با این تفاوت که به جز محل های درگیری مانند ساحل کومودا و شکست سنگین سامورای ها، بقیه وقایع و شخصیت های حاضر در این بازی کاملا ساختگی و غیرواقعی هستند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره نویسنده فیلم The Ghost of Tsushima انتخاب شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

نظر خود را درباره «نویسنده فیلم The Ghost of Tsushima انتخاب شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?