کد مطلب:  28291 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نورونتا : شبکه امن مالی و اطلاعاتی مخابرات

نورونتا : شبکه امن مالی و اطلاعاتی مخابرات

نورونتا شبکه­ای اختصاصی، غیر اشتراکی و ایمن می باشد که بطور مجزا از سایر شبکه های شرکت مخابرات ایران طراحی شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شبکه نورونتا چیست؟

نورونتا شبکه­ای اختصاصی، غیر اشتراکی و ایمن می باشد که بطور مجزا از سایر شبکه های شرکت مخابرات ایران طراحی شده است. شبکه نورونتا جهت سرویس دهی به مشتریان تجاری، مالی و حاکمیتی پیاده سازی شده است. در طراحی این شبکه از تجهیزات اختصاصی و با کیفیت بالا استفاده شده که امکان ارائه SLA  با سطوح  برنز، نقره، طلا و الماس را به مشترکین می­دهد. برای نگهداری شبکه و ارائه خدمات به مشترکین آن، تیم های فنیVIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است. معرفی از ملزومات اساسی یک سازمان برای شبکه اختصاصی خود،بکارگیری یک شبکه امن و قابل اطمینان جهت ارتباطات مالی و اطلاعاتی می­باشد.

شبکه نورونتا در کجا مورد استفاده می باشد؟

بازار هدف مشتریان این شبکه، کلیه شرکت­ها، سازمان­هاو نهادهای نیازمند یک شبکه اختصاصی و امن می­باشد که به برقراری ارتباط با دیگرنقاط خود بصورت بی­وقفه با امنیت بالا نیاز دارند. در صورتی که مشتریان نیاز به برقراری ارتباطی مطمئن با پهنایباند تضمین شده و امنیت لینک بالا و اختصاصی با شعب خود را داشته باشند، لینک­های ارتباطی نقطه به نقطه و نقطه به چند نقطه شبکه نورونتا، یک راهکار مناسب برای آنهاخواهد بود.

لینک های ارتباطی در شبکه نورونتا

با توجه به نیاز مشتریان به عرض باند مشخص و با توجه به مصوبات کمیسیون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، لینک های ارتباطی قابل ارائه در شبکه نورونتا با عرض باندهای زیر ارائه می شوند : 256 Kbps , 512 Kbps 1 Mbps , 2 Mbps , 4 Mbps , 8 Mbps , 12Mbps,  20 Mbps , 34 Mbps , 100 Mbps STM-1 , STM-4 , STM-16 100 Gbps برای دریافت راهنمایی و سفارش محصول با شماره تلفن های 47233312 و 47233307  تماس حاصل فرمایید.

: برای دریافت مشاوره درباره نورونتا : شبکه امن مالی و اطلاعاتی مخابرات فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نورونتا : شبکه امن مالی و اطلاعاتی مخابرات» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید