کد مطلب:  62433 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایش های پزشک نازنین و چخوف خوانی 10 شب دیگر تمدید شدند

نمایش های پزشک نازنین و چخوف خوانی 10 شب دیگر تمدید شدند

دو نمایش به نام های پزشک نازنین و چخوف خوانی تحت نظر فدراسیون روسیه ساخته های جدید اشکان خطیبی به مدت 10 روز تمدید شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، دو نمایش به نام های پزشک نازنین و چخوف‌خوانی زیر نظر نماینده فدراسیون روسیه به تهیه کنندگی ، طراحی و کارگردانی اشکان خطیبی به دلیل استقبال علاقه مندان به هنر تئاتر 10 شب دیگر تمدید شده است.

این دو نمایش ا 14 بهمن 1400 و به صورت یک شب در میان نمایش خود را در سالن سپند آغاز نمود و تمامی بلیت های بیست و پهار اجرای خود را پیشاپیش به فروش رسانده است. با این و با توجه به استقبال دوست داران تئاتر، این نمایش ها برای 10 شب آینده نیز تمدید شده اند.

امیر پاکدل مشاور کارگردان و ماهک احمدی ‌پناه، عرشیا ارژن، سپینود بازرگانی، روژان بازوبندی، نورا پیدایش‌فرد، شیرین ترکمن، سارا حاتمی، کیانا حدادی، فاطمه حسین‌آبادی، آراد حسینی، دیبا حکیم الهی، مانیکا درخشنده، کیمیا رحمانی، آوا رزازان، رایا رمضانی، رادمان سائر، شیدا صفری‌نژاد، سروین ضابطیان، هستی عرب، هستی عرش‌وزان، روژان عزتی، پانیذ قلی‌زاده، کسری کبیری، سارینا گیتی‌نژاد، امیرحسین محمدی، پویان محمدی، علی محمدی، بردیا مختاری، رهام معززی، آویدا مهدوی، امیرحسین نائینی، متین نصیری، یاس نوروزی، پارسا نیکنام، آگرین ولی‌پور بازیگران این دو نمایش به کارگردانی اشکان خطیبی هستند.

د پایان لازم به دکر است که دو نمایش پزشک نازنین و چخوف‌خوانی زیر نظر نماینده فدراسیون روسیه هر شب به غیر شنبه ها ساعت 20 در سالن سپند به روی صحنه می رود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره نمایش های پزشک نازنین و چخوف خوانی 10 شب دیگر تمدید شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نمایش های پزشک نازنین و چخوف خوانی 10 شب دیگر تمدید شدند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید