کد مطلب:  64129 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدیدترین همکاری نگار جواهریان و لیلی رشیدی روی صحنه می رود

جدیدترین همکاری نگار جواهریان و لیلی رشیدی روی صحنه می رود

نمایش «مخاطب»، تازه‌ترین کار جابر رمضان از اواخر اردیبهشت‌ ماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «مخاطب»، تازه‌ترین کار جابر رمضان از اواخر اردیبهشت‌ ماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

در جدیدترین نمایش گروه سوراخ تو دیوار که اقتباسی از نمایشنامه ای به نام مولف نوشته‌ی تیم کراوچ است، نگار جواهریان، لیلی رشیدی و علی باقری به ایفای نقش می پردازند. این دومین همکاری نگار جواهریان و علی باقری با جابر رمضان است. این دو بازیگر پیش از این در نمایشی دیگر به نام «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم» که سال 1396 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شد، با جابر رمضان همکاری داشته‌اند.

این کارگردان جوان تئاتر ایران که آثار خود را در سالن‌های مختلف تئاتری از جمله تالار مولوی، تماشاخانه ایرانشهر، تالار حافظ و تئاتر مستقل تهران به صحنه برده بود، این بار با نمایش "مخاطب" به سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر باز گشته است.

در خصوص سایر نمایش های ساخته جابر رمضانی می توان به نمایش های «صدای آهسته‌ی برف» ، «سوراخ» ، «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم»، «اسکیس» ، «تیم شنا»، «موی سیاه خرس زخمی» اشاره کرد که در داخل ایران و فستیوال‌های متعدد بین‌المللی اجرا شده‌اند.

نگار جواهریان که در چند وقت اخیر با بازی در سریال «خاتون» حضوری چشمگیری در شبکه نمایش خانگی داشته است، پس از چهار سال دوری از صحنه به تئاتر باز می‌گردد. لیلی رشیدی نیز سال گذشته با بازی در نمایشی تحت عنوان «در انتظار گودو» به کارگردانی امیر رضا کوهستانی در تئاتر حضور داشت.

علی باقری هم که این روزها فیلم «دشت خاموش» در شبکه خانگی با بازی او اکران است، در این نمایش نیز ایفای نقش خواهد کرد، اما نکته جالب در خصوص این نمایش این است که  جابر رمضان که نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، برای نخستین بار در نمایشی به کارگردانی خودش بازی می‌کند.

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس اعلام محمد قدس مجری طرح این نمایش  پیش فروش بلیت‌های نمایش «مخاطب» به زودی در سامانه بلیت‌فروشی تیوال آغاز خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره جدیدترین همکاری نگار جواهریان و لیلی رشیدی روی صحنه می رود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدیدترین همکاری نگار جواهریان و لیلی رشیدی روی صحنه می رود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید