کد مطلب: 61070 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایش «قهرمان» در جشنواره پالم اسپرینگز 2022

نمایش «قهرمان» در جشنواره پالم اسپرینگز 2022

نهاد برگزار کننده جشنواره پالم اسپرینگز 2022 اسامی فیلم هایی که در این جشنواره اکران می شوند را منتشر کرد و حضور آخرین ساخته اصغر فرهادی در آن تایید شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ورایتی، نهاد برگزار کننده جشنواره پالم اسپرینگز 2022 اسامی فیلم هایی که در این جشنواره اکران خواهند شد را منتشر کرده است و حضور فیلم «قهرمان»، آخرین ساخته اصغر فرهادی در آن تایید شده است.

بر اساس تقویم منتشر شده این جشنواره از تاریخ 7 ژانویه 2022 و با نمایش فیلم مستندی به نام دیون وارویک: مرا وادار نکن» که درباره یک خواننده سیاه پوست است که فعالیت های هنری و اجتماعی او را نمایش می دهد، کار خود را آغاز می کند و با اکران فیلم «دوک» به کارگردانی مرحوم راجر میشل و با بازی یم برادبنت و هلن میرن به پایان می رساند.

در برنامه پخش این جشنواره بین المللی، 129 اثر هنری از بیش از 70 کشور از سرتاسر جهان حضور دارد که از میان آن ها 36 فیلم نماینده کشور هایشان در آکادمی اسکار می باشد.

در این میان فیلم «قهرمان»، آخرین ساخته اصغر فرهادی نیز در این لیست بلند بالا جای دارد. از فیلم های دیگر می توان به «فرار»، «ماشین من را بران»، «دست خدا» و «بره» نیز نام برد.

از کارگردان های مدعی این جشنواره بین المللی می توان به  جین کمپیون با فیلم «قدرت سگ»، جنیفر هادسون با فیلم «احترام»، کریستن استوارت با فیلم «اسپنسر»، کلایفتون کلاینز با فیلم «جوکی»، ویلیام مونهان با فیلم «تندر بار» و اندرو گارفیلد با فیلم «تیک، تیک … بوم!» نیز اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است که اختتامیه این دوره از جشنواره پالم اسپرینگز که در سال 2022 برگزار می شود در روز 6 ژانویه می باشد و جوایز این جشنواره نیز در همان روز اهدا خواهد شد.

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «نمایش «قهرمان» در جشنواره پالم اسپرینگز 2022»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?