کد مطلب: 62636 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه ساز و آلات موسیقی تهران برگزار می شود

نمایشگاه ساز و آلات موسیقی تهران برگزار می شود

نمایشگاه ساز و آلات موسیقی ایرانی با حمایت مجموعه فرهنگی هنری هفتا از 10 الی 14 اسفند 1400 در برج میلاد برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و بر اساس اطلاعیه رسمی دبیرخانه نمایشگاه ساز و آلات موسیقی (سازشو) و با اعلام مهدی فهار دبیر اجرایی این نمایشگاه به همت گروه فرهنگی هفتا و با دعوت از فعالان حوزه تولید سازهای ایرانی به  حضور و ارائه محصولات و تولیدات خود به دوستداران و علاقمندان به سازهای ایرانی و همچنین آگاه ساختن ایشان از  آخرین محصولات و تولیدات خود و همچنین فرآیند تولید ساز و سختی‌ها و پیچیدگی‌های آن به معرض دید علاقمندان به این حوزه برگزار خواهد شد. 

نمایشگاه ساز و آلات موسیقی (سازشو)
نمایشگاه ساز و آلات موسیقی (سازشو)

 

همچنین کارگاه ها و نشست های تخصصی درباره سازهای ایرانی به همراه گفتگوهای زنده و ویدئویی با اساتید و بزرگان موسیقی ایران که برای حمایت و بازدید از این نمایشگاه دعوت شده‌اند، از دیگر بخش‌های جنبی این نمایشگاه است. 

حضور و بازدید برای کلیه علاقمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک، آزاد و رایگان می باشد و ساعات بازدید از این نمایشگاه 12 تا 21 هر روز از تاریخ 10 تا 14 اسفند می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره نمایشگاه ساز و آلات موسیقی تهران برگزار می شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «نمایشگاه ساز و آلات موسیقی تهران برگزار می شود» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?