مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71259 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه روایت خدمت در تهران شروع شد

نمایشگاه روایت خدمت در تهران شروع شد

نمایشگاه تبیین دستاوردهای دولت مردمی با عنوان روایت خدمت از چهارم تا هفتم شهریورماه و همزمان با هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نمایشگاه تبیین دستاوردهای دولت مردمی با عنوان «روایت خدمت» از چهارم تا هفتم شهریورماه و همزمان با هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست و دستگاههای اجرایی مهمترین دستاوردها و خدمات خود را به بازدیدکنندگان ارائه می کنند. قرار است در حاشیه این نمایشگاه، مسئولان و اعضای دولت سیزدهم با برگزاری نشست های خبری، دستاوردهای دولت مردمی را برای بازدیدکنندگان و رسانه ها تشریح کنند.

به گزارش آسمونی، در این نمایشگاه بسیاری از وزارتخانه ها آخرین دستاوردهای خود را به معرض عموم گذاشته‌اند همچنین در قسمت ورودی سالن هشت محل برپایی نمایشگاه وزارت صمت آخرین تولیدات خودرویی خود را به معرض دید عموم مردم گذاشته است. سایر وزارتخانه ها نیز با نمایش آخرین دستاوردهای خود نمایشی از آخرین خدمات به مردم را به نمایش در آورده‌اند.

قرار است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه راس ساعت ۱۲ ظهر امروز برگزار شود. نمایشگاه «روایت خدمت» با شعار «وعده؛ وفا» در سالن‌های ۸ و ۹ نمایشگاه بین‌المللی تهران برپاست و عموم علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر به این نمایشگاه مراجعه کنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نمایشگاه روایت خدمت در تهران شروع شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نمایشگاه روایت خدمت در تهران شروع شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید