کد مطلب:  62149 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در دانشگاه علامه طباطبایی

برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در دانشگاه علامه طباطبایی

نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در دانشگاه علامه طباطبایی با حضور جمعی از تولید کنندگان فرش های اصیل ایرانی و دستباف برگزار می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی متدکس

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری هنر هشتم، نمایشگاه نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از تاریخ 10 الی 22 بهمن 1400 و از ساعت 14 لغایت 21 با شرکت جمعی از تولید کنندگان و فعالان عرصه تولید فرش دستباف ایرانی در دانشگاه علامه طباطبایی در حال برگزاری می باشد.

این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان انواع فرش دستباف تبریز، تابلو فرش و … در محل مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در اتوبان خرازی غرب،میدان المپیک در حال برگزاری است.

مهندس محمدیان، از فعالان این صنعت با اشاره به سبک خاص بافت فرش تبریزی گفت: فرش تبریز از لحاظ کیفیت بافت و طرح و رنگ از مهمترین وشناخته شده ترین فرش های دنیا محسوب که بیش از 110 رنگ را شامل می شود و به علت استحکام و دوام آن یک کالای سرمایه ای و قابلیت انتقال از نسلی به نسل دیگر را دارد.

در پایان لازم به ذکر است که جهت دریافت اطلاعات دقیق به منظور بازدید وهمچنین قیمت برای عموم مردم و کارکنان دولت میتوانید با شماره 09144121908 اقای محمدیان تماس حاصل نمایید.

استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی در طول برگزاری نمایشگاه الزامی است

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در دانشگاه علامه طباطبایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در دانشگاه علامه طباطبایی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید