مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66825 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقش آفرینی شهره آغداشلو در بازی Assassin's Creed: Mirage

نقش آفرینی شهره آغداشلو در بازی Assassin's Creed: Mirage

شهره آغداشلو قرار است صداگذاری شخصیت روشان، مربی باسم ابن اسحاق، را برعهده داشته باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شهره آغداشلو، بازیگر ایرانی آمریکایی هالیوود قرار است در بازی جدید Assassin's Creed با نام Mirage حضور داشته باشد.

شهره آغداشلو، بازیگر ماهر و دو رگه ایرانی-آمریکایی است که به واسطه بازی در سریال 24 و فیمل The Expanse بسیار شناخته شده است. حال این بازیگر نامزد جایزه اسکار، قرار است در عنوان جدید سری اساسینز کرید، که با نام میراژ شناخته می‌شود، نقش مربی شخصیت اصلی داستان، یعنی باسم ابن اسحاق را بازی کند.

همانطور که قبلا مشخص شده بود، بازی Assassin's Creed: Mirage قرار است سرنوشت باسم ابن اسحاق را در کشور عراق و شهر بغداد روایت کند. با توجه به تریلری که از این بازی منتشر شده است، او با پیوستن به گروه قاتلین، زیر نظر رهبر این گروه و مربی خود، روشان، قرار می‌گیرد که شهره آغداشلو قرار است وظیفه صداگذاری او را انجام دهد.

آغداشلو در این خصوص گفت:

 

من از شخصیت قوی روشان و پیشینه داستان او بسیار لذت بردم.
او یک جنگجوی واقعی است که برای عدالت و حفاظت از پیروان پنهانش حاضر است هرچه دارد را در راه مبارزه فدا کند. او شخصیتی بسیار وفادار و صادق است اما پیشینه خود را به صورت یک راز نگه می‌دارد. و از آنجایی که او یک زن باتجربه با اصالتی ایرانی است، باعث می‌شود که با پیشینه داستان زندگی من همخوانی داشته باشد.

 

در مراسم یوبیسافت فورواردی که برگزار شد، از چندین بازی Assassin's Creed پرده برداری شد که نزدیکترین آن‌ها به روز عرضه، همین عنوان Mirage است. این بازی قرار است در سال 2023 میلادی عرضه شود و در حال حاضر توسط استودیو یوبیسافت بوردو در دست ساخت قرار دارد. استودیو یوبیسافت بوردو مسئول ساخت بسته الحاقی Wrath of the Druids برای بازی Assassin's Creed: Valhalla بوده است.

به گفته یوبیسافت، این عنوان قرار است به ریشه‌های سری Assassin's Creed بازگردد و از ژانر نقش آفرینی فاصله بگیرد. طبق اعلام رسمی یوبیسافت، عنوان Assassin's Creed: Mirage برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی استیشن و ایکس باکس و PC منتشر خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نقش آفرینی شهره آغداشلو در بازی Assassin's Creed: Mirage فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نقش آفرینی شهره آغداشلو در بازی Assassin's Creed: Mirage» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید