کد مطلب:  62351 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست مطبوعاتی فيلم هناس

نشست مطبوعاتی فيلم هناس

در اين نشست عوامل از جمله كارگردان و بازيگران در مورد فيلم صحبت كردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پنجشنبه 21 بهمن 1400
انسيه نجفى

نشست مطبوعاتی فيلم هناس با حضور عوامل فيلم برگزار شد. در اين نشست عوامل از جمله كارگردان و بازيگران در مورد فيلم صحبت كردند.

نشست مطبوعاتی فيلم هناس
نشست مطبوعاتی فيلم هناس

نشست رسانه‌ای فیلم سینمایی «هناس»، اجتناب از پايان تلخ
دارابی درباره سوژه فیلم بیان کرد:
پرداخت چنین سوژه‌ هایی بسیار سخت است. ما فکر کردیم بهترین حالتی که با آن می‌ توان به فضا نزدیک شد همین نگاه" شهره پیرانی "است هدف ما ترسیم تشویش درون زن چنین همسری بود. هدف ما ایجاد فضایی حسی برای مخاطبان بود.

دارابی درباره ریتم کند قصه فیلم سینمایی هناس گفت: ما با فیلمی بیوگرافیک عاشقانه طرف هستیم. فضای چنین اثری ایجاب می‌کند که ریتم قصه کند باشد و به آرامی پیش برود. اما من فکر می‌کنم موفق شدیم که ضرباهنگ کار جوری پیش برود که ریتم قصه خسته‌کننده نباشد.
همچنین دارابی درباره پایان‌بندی فیلم گفت: من هم قبول دارم که این فیلم چند پایان دارد ولی این موضوع به ماهیت تلخی قصه برمی‌گردد. ما از این که پایان تلخ داشته باشیم اجتناب کردیم.
او درباره شخصیت "وحید رهبانی" در این فیلم بیان کرد: سعی ما این بود که نقش وحید رهبانی ضد قهرمانی دوست داشتنی نباشد و خدا را شکر وحید رهبانی با هوشی که داشت توانست به این مهم نزدیک شود.

سیاوش طهمورث در نشست مطبوعاتی فيلم هناس
سیاوش طهمورث در نشست مطبوعاتی فيلم هناس

سیاوش طهمورث بازیگر فیلم سینمایی هناس درباره چالش‌های نقش خود گفت: من تصور می‌کنم قبل از هر سوال باید دیدگاهایمان به هم نزدیک شود. موضوع مهم برای من گیر کردن میان تعهد و عشق بود. باید دید در مقابل این تعهد انتخاب کاراکتر چه خواهد بود و ترسیم چگونگی ماندگار شدن این شخصیت در تاریخ چیزی بود که نظر من را به خود جلب می‌کرد.
طهمورث در ادامه گفت: چیزی که برایم جالب است این موضوع است که من سی و چند سال است که در این عرصه در حال فعالیت هستم اما تاکنون به حضور در اختتامیه این رویداد دعوت نشدم.
بهزاد جعفری، طراح صحنه درباره این فیلم گفت: کار کردن با حسین دارابی بسیار سخت است او به رنگ علاقه بسیاری دارد و خوشحالم که نتیجه چیزی شد که روی پرده تماشا کردید.
نکته جالبی که بسیار مورد توجه قرار گرفت شیرین زبانى و تسلط "کوثر حیدری "بازیگر خردسال این فیلم بود که درباره نقش خود گفت: خوشحال هستم که در کنار تمامی عوامل در این فیلم کار کردم. من این نقش را بسیار دوست داشتم و به عوامل گفتم که من به شما قول می‌دهم که سربلندتان کنم.

همچنین دکتر شهره پیرانی همسر شهید قهرمان فیلم، نیز در مراسم حضور داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره نشست مطبوعاتی فيلم هناس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نشست مطبوعاتی فيلم هناس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید