مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59890 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صندوق سرمایه گذاری بیوتکنولوژی بزودی تاسیس می شود

صندوق سرمایه گذاری بیوتکنولوژی بزودی تاسیس می شود

رییس گروه تولید، تجاری‌سازی و بازار ستاد توسعه زیست‌ فناوری از کسب مجوز صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی با حجم مالی 350 تا 500 میلیارد تومانی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس گروه تولید، تجاری‌سازی و بازار ستاد توسعه زیست‌ فناوری در نشست مجازی معرفی ظرفیت های شرق آفریقا با تمرکز بر کشور اوگاندا و نحوه حضور در بازارهای شرق افریقا عنوان کرد: طبق مطالعاتی در 20 سال آینده شرق آفریقا بازیگران جدی اقتصاد در دنیا هستند، از این رو ما با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سعی کردیم از این ظرفیت بهره برداری کنیم.

ذوالفقاری خاطر نشان کرد: در بخش بیوتکنولوژی بر این باور هستیم که کشور در این حوزه به بلوغ رسیده است، از این رو در هر برهه‌ای از زمان اقدامات حمایتی را اجرایی کردیم، به گونه‌ای که در زمانی از شتابدهنده ها حمایت شد و با توجه به خروجی‌های قابل توجهی که این شتابدهنده ها داشتند، اقدام به تاسیس صندوق حمایت از توسعه زیست فناوری شد و در این صندوق در کنار صندوق نوآوری و شکوفایی، اقدامات حمایتی برای تجاری سازی محصولات این حوزه اجرایی شد.

رییس گروه تولید، تجاری سازی و بازار ستاد توسعه زیست فناوری، از وارد شدن این حوزه به بورس خبر داد و یادآور شد: از این طریق تلاش داریم تا از منابع بخش خصوصی در این حوزه استفاده کنیم، ضمن آنکه صندوق سرمایه گذاری خصوصی (Private Equity) ما با حجم مالی 350 تا 500 میلیارد تومانی در هفته آینده از بورس مجوز خواهد گرفت. هدف از این اقدام حمایت از حوزه بیوتکنولوژی کشور است.

وی با تاکید بر اینکه ما همواره در کنار شرکت‌های دانش بنیان هستیم، افزود: ما تجارب توسعه ابزارهای حمایتی را داریم که از آن جمله می توان به راه اندازی دفاتر صادراتی در مناطق مختلف دنیا اشاره کرد و این دفاتر به ما کمک می‌کند که بتوانیم این امر مهم را رونق دهیم.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره صندوق سرمایه گذاری بیوتکنولوژی بزودی تاسیس می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صندوق سرمایه گذاری بیوتکنولوژی بزودی تاسیس می شود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید