کد مطلب:  64150 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عدم رضایت وزیر ورزش از شرایط فدراسیون فوتبال

عدم رضایت وزیر ورزش از شرایط فدراسیون فوتبال

حمید سجادی که شب گذشته برای بررسی عملکرد هشت ماهه خود در وزارت ورزش و جوانان در برنامه صف اول حاضر شده بود با انتقاد از وضعیت موجود در فدراسیون فوتبال گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حمید سجادی که شب گذشته برای بررسی عملکرد هشت ماهه خود در وزارت ورزش و جوانان در برنامه صف اول حاضر شده بود با انتقاد از وضعیت موجود در فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال بخاطر برخی از تغییراتی که هیئت رئیسه در نظر گرفتند الان در مرحله سرپرستی است؛ ما سال مهم و ماه های حساسی را پیش رو داریم و همه هموطنان دوست دارند که تیم ملی فوتبال‌شان خوش بدرخشد، بازی های تدارکاتی خوبی داشته باشد و کمترین حاشیه را در فدراسیون فوتبال داشته باشیم.

او در ادامه تاکید کرد: بنابراین نیاز داریم فدراسیون هر چه سریع تر خودش را پیدا کند و این شرایط تقریبا ناهماهنگی که از هیئت رئیسه به گوش می‌رسد، اختلاف هایی که بعضا در تصمیم گیری ها وجود دارد و کندی روند تصمیم گیری ها در هیئت رئیسه فدراسیون برطرف شود. امیدواریم هر چه سریع تر از این شرایط عبور کنیم و بهترین قانون پذیری را در مقابل قوانین بین‌المللی فیفا و AFC داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان و بخاطر نقش حاکمیتی و نظارتی‌مان، نگران هستیم و از شرایط فعلی راضی نیستیم. امیدوارم کمک شود و شرایط فدراسیون فوتبال با ثبات شود. ما با احترام به قوانین بین‌المللی بدون اینکه در امور اجرایی فدراسیون ها به ویژه فدراسیون فوتبال دخالت کنیم، وظایف حاکمیتی و نظارتی خودمان را حتما دنبال می‌کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره عدم رضایت وزیر ورزش از شرایط فدراسیون فوتبال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عدم رضایت وزیر ورزش از شرایط فدراسیون فوتبال» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید