کد مطلب:  60478 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه آزاد اعلام شد

نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه آزاد اعلام شد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد بین 60 تا 65 درصد اساتید و دانشجویان واکسینه شده اند و کلاس های دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی حضوری می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد به طور کامل و بر اساس کدملی دانشجویان، آمار تزریق واکسن دانشجویان دانشگاه آزاد را در اختیار دارد؛ بر این اساس و طبق آخرین آمار، از مجموع اساتید و هیات علمی و حق التدریس 17 هزار و 600 نفر دو دز واکسن و 26 هزار نفر نیز دز اول واکسن را تزریق کرده اند.

محمدمهدی طهرانچی ادامه داد: از مجموع دانشجویان در مقطع دکترای تخصصی نیز 41 درصد یک دز واکسن و 59 درصد نیز دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

وی تاکید کرد: از بین دانشجویان کارشناسی نیز حدود 18 درصد هنوز واکسن خود را دریافت نکرده اند که تزریق واکسن مابقی دانشجویان این مقطع نیز با هماهنگی وزارت بهداشت در حال پیگیری است.

طهرانچی گفت: برنامه دانشگاه آزاد در مرحله نخست شروع کلاس های حضوری در شهرهای آبی و زرد از 15 آبان ماه خواهد بود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان آغاز کلاس های حضوری اعلام کرد: حضور دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای آبی به صورت کامل خواهد بود اما در شهرهای زرد تنها شاهد حضور دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی از 15 آبان ماه خواهیم بود.

: برای دریافت مشاوره درباره نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه آزاد اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نحوه برگزاری کلاس‌های دانشگاه آزاد اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید