مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69130 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نجات 2کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "اسپژ" لرستان

نجات 2کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "اسپژ" لرستان

رییس جمعیت هلال احمر سلسله گفت: ۲ کوهنورد گرفتار در ارتفاعات اسپژ روستای پرسک این شهرستان با تلاش هشت ساعته نیروهای امدادی نجات یافتند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رییس جمعیت هلال احمر سلسله ️امیرحسین یوسفوند اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته گزارشی مبنی بر گرفتاری ۲ کوهنورد در ارتفاعات اسپژ روستای پرسک به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر اعلام و بلافاصله ۲ تیم پایگاه امداد و نجات شهید دکامی پلیس راه به همراه یک تیم پشتیبان با تجهیزات تخصصی، خودروهای کمک دار و آمبولانس به محل اعزام شد.

️به گزارش آسمونی، وی با اشاره به انجام این عملیات در شرایط نامساعد جوی بیان کرد: تیم های امدادی و عملیاتی پس از حدود هشت ساعت تلاش، طی کردن مسیرهای صعب العبور و بستن کارگاه، به ۲ کوهنورد گرفتار شده دسترسی پیدا کردند و پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی آنها را به کوهپایه انتقال دادند.

️رییس جمعیت هلال احمر سلسله افزود: از شهروندان و ورزشکاران تقاضا می شود از صعود و کوهپیمایی در شب و شرایط نامساعد جوی خودداری کنند.

شهرستان سلسله با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در شمال لرستان قرار دارد، پرسک نیز از روستاهای دهستان هنام بوده و ارتفاعات اسپژ نیز مربوط به رشته کوه های بلند گرین در این شهرستان می باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نجات 2کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "اسپژ" لرستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نجات 2کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "اسپژ" لرستان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید