کد مطلب:  66894 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتایج نهایی کنکور 1401 اعلام شد

نتایج نهایی کنکور 1401 اعلام شد

نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1401 اعلام شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نتایج نهایی آزمون سراسری 1401 اعلام شد. به گزارش آسمونی، رئیس سازمان سنجش از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور 1401 در رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه)، مراکز آموزشی دانشگاه پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه‌پرداز دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، همچنین رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی 1401-1402 درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شده.

تمام دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی تعداد 479 هزار داوطلب قبول شده‌اند که از این تعداد 180 هزار و 466 داوطلب در رشته‌های تحصیلی با آزمون و 298 هزار و 534 داوطلب در پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده‌اند که حدود 58 درصد پذیرفته‌شدگان زن و حدود 42 درصد مرد هستند.

پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت‌نام، علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه منتشر شده در درگاه سازمان سنجش، ضرورت دارد در تاریخ 2 مهر ماه به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره نتایج نهایی کنکور 1401 اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نتایج نهایی کنکور 1401 اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید