کد مطلب:  60235 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج  شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H

لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H

بازی های شب دوم از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2021-2022 شب گذشته شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در ادامه بازی‌های شب دوم از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شش بازی در گروه‌های E تا H برگزار شد که در پایان مهمترین آنها تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ، یوونتوس، منچستریونایتد و بنفیکا به پیروزی دست پیدا کردند و تیم های بارسلونا و چلسی تن به شکست دادند.

لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج  شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H
لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H

تیم فوتبال بایرن مونیخ در گروه E با نتیجه پرگل 5-0 میهمان خود دیناموکیف را در هم کوبید. روبرت لواندوفسکی دو بار در دقایق 12  و 27، سرژ گنابری در دقیقه 68، لروی سانه در دقیقه 74 و چوپوموتینگ در دقیقه 87 گل‌های مونیخی ها را به ثمر رساندند تا بایرن مونیخ دومین پیروزی قاطع متوالی‌اش را کسب کند.

در دیگر بازی این گروه بارسلونا که این روزها شرایط خوبی ندارد مانند هفته قبل  متحمل یک شکست سنگین دیگر شد و در خانه بنفیکا با نتیجه 3-0 تن به شکست داد. نونیز دو بار در دقایق 3 و 79 (پنالتی) و سیلوا در دقیقه 69 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. 

در تک بازی گروه F تیم فوتبال منچستریونایتد در دیدار خانگی به مصاف ویارئال رفت تا فینال فصل گذشته لیگ اروپا تکرار شود، دیداری که با نتیجه 2-0 به سود منچستریونایتد تمام شد. در این بازی آلکاسر تک گل ویارئال را در دقیقه 53 ویارئال  و تیس در دقیقه 60 و کریستیانو رونالدو در دقیقه 95 به ثمر رساند.

همچنین در گروه G تیم فوتبال سالزبورگ در دیداری خانگی با نتیجه2-1 از سد لیل قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه فرانسه گذشت. آدیمی دو بار در دقایق 35 و 53 (هر دو از نقطه پنالتی) برای سالزبورگ و تک گل لیل را هم ایلماز در دقیقه 62 به ثمر رساند.

در بازی دیگر این گروه مصاف تیم‌های ولفسبورگ و سویا در آلمان با تساوی 1-1 به پایان رسید. در این بازی سانچز در دقیقه 48 برای ولفسبورگ و برای سویا  راکیتیچ از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 87 گل تساوی به ثمر رساند.

و اما در تک بازی گروه H، جایی که یوونتوس میزبان چلسی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها بود، تک گل  کیه‌زا در ثانیه‌های نخست نیمه دوم، منجر به پیروزی1-0 بانوی پیر شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا؛ نتایج شب دوم از هفته دوم گروه های E تا H» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید