مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60322 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطعی‌ شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهان

قطعی‌ شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهان

در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در 7 وزن، قهرمانی روسیه و دومی ایران در این رقابت‌ ها قطعی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پایان مسابقات قهرمانی جهان در 7 وزن، با کسب 2 مدال طلا، 2 برنز و یک پنجمی، در مجموع 96 امتیاز کسب کرد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

تیم ملی کشتی روسیه نیز با یک مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز و کسب 130 امتیاز در جایگاه اول این رقابت ها قرار گرفت. آذربایجان نیز با یک طلا، یک نقره و 2 برنز در حال حاضر در جایگاه سوم  جای گرفته است.

امشب 3 وزن باقیمانده این مسابقات با یکدیگر به رقابت می پردازند. تیم ملی ایران دو فینالیست دارد و هنوز شانس رسیدن به 2 مدال طلای دیگر را دارد. روسیه نیز شانس دریافت مدال طلا را در بازی های امشب دارد. فینال و یک کشتی‌گیر در گروه بازنده ها دارد. بنابراین قهرمانی روسیه با داشتن یک نماینده در فینال قطعی شده است. در دوره های پیشین، تیم ملی روسیه به مقالم نخست این مسابقات رسیده بود و ایران نیز در جایگاه سوم قرار گرفته بود.

با این اوصاف قهرمانی روسیه با داشتن یک کشتی‌گیر در فینال و یک کشتی‌گیر در گروه بازنده‌ها قطعی است و نایب‌قهرمانی ایران نیز با توجه به فاصله امتیازات با کشورهای دیگر و داشتن دو کشتی‌گیر در فینال قطعی شده و ایران شانسی برای پشت سر گذاشتن روسیه و ایستادن بر سکوی قهرمانی ندارد.

آذربایجان نیز در جایگاه سومی قرار دارد.

پیش از این روسیه عنوان قهرمانی کشتی آزاد را از آن خود کرد و ایران نیز بر سکوی سومی جهان ایستاد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قطعی‌ شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قطعی‌ شدن قهرمانی روسیه و نایب قهرمانی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جهان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید