کد مطلب: 60780 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به کمیته داوران

نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به کمیته داوران

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ارسال یک نامه اعتراضی خواهان بررسی وضعیت داوری و پیشگیری از تکرار اشتباهات داوری چند بازی اخیر که به ضرر این تیم شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ارسال یک نامه اعتراضی به صورت رسمی خواهان بررسی وضعیت داوری و پیشگیری از تکرار اشتباهات داوری چند بازی اخیر که به ضرر این تیم شده است.

بر اساس اطلاعیه ای که در رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شده است، تیم فوتبال پرسپولیس در پنج بازی اخیر که در رقابت های کیگ برتر کشور برگزار شده است، به دلیل 3 اشتباه کاملا واضح داوری که مورد تایید کارشناسان داوری نیز می باشد، ضرر بسیاری به این تیم وارد کرده است.

یکی از مهمترین صحنه هایی که در این نامه به آن اشاره شده است، صحنه مشکوک و بحث بر انگیزی است پنالتی روی سید جلال حسینی، کاپیتان کهنه کار و با تجربه این تیم گرفته نشده است.

لازم به ذکر است که برخلاف برخی اظهارات در فضای مجازی و گاها رسانه ها و روزنامه های داخلی، پنالتی اعلام شده برای پرسپولیس به گفته کارشناسان داوری  کاملا صحیح بوده و اشتباهی رخ نداده است.

این واکنش رسمی باشگاه پرسپولیس در زمانی رخ داده است که برخی از رقبای پرسپولیس در پنج هفته گذشته از آغاز رقابت‌های لیگ از چهار اشتباه کاملا واضح داوری سود برده و فقط یک بار متضرر شده‌اند.

همچنین در بخشی دیگر از این نامه به بازی در برابر تیم آلومینیوم اراک، صدر نشین فعلی لیگ برتر اشاره شده است.

در این بازی آلومینیوم در شرایطی گل سه امتیازی خود را ئارد دروازه پرسپولیس کرد که روی بازیکن این تیم یعنی سیامک نعمتی خطا شده بود و تمامی کارشناسان داوری بر روی مردود بودن این گل اتفاق نظر دارند.

در انتها لازم به ذکر است که این نامه به سازمان لیگ برتر و همچنین کمیته داوران نیز ارسال کرده است و خواهان پیگیری این شرایط عجیب و غریب داوری شده است.

 

 

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به کمیته داوران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?