کد مطلب:  63045 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نامه ایثارگران شرکتی مخابرات به رئیس جمهور

نامه ایثارگران شرکتی مخابرات به رئیس جمهور

ایثارگران شرکتی مخابرات در ادامه اعتراض خود به عدم تعیین تکلیف وضعیتشان به رئیس حمهور نامه نوشتند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایلنا، ایثارگران شرکتی مخابرات در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار رسیدگی به خواسته‌ها و مطالبات خود شدند.

بندی در قانون بودجه 1400، به صراحت مشخص و مکلف کرده است که تمام ایثارگران شرکتی و قراردادی زیرمجموعه نهادهای عمومی و دولتی، بایستی تا پایان برنامه یعنی تا پایان سال تبدیل وضعیت شوند؛ حالا ایثارگران مخابرات می‌گویند: امیدواریم هرچه زودتر به این تکلیف قانون عمل کنند.

در این نامه از رئیس جمهور در خواست شده است که هر چه سریعتر پیگیری های لازم برای تبذیل و عیت این ایثارگران انجام شود.

در بخشی از این نامه چنین آمده است: 

 

 

احتراما اینجانبان فرزندان، خواهران و برادران غیور مردان 8 سال دفاع مقدس که بدون هیچ چشمداشتی از وطن و ناموس ایران اسلامی دفاع کردند، هستیم و در حال حاضر کارکنان ایثارگر شرکتی مخابرات ایران و مشمولین ماده 21 هستیم.

طبق تبصره 20 قانون بودجه 1400 باید در سال 1400 تبدیل وضعیت به رسمی قطعی صورت می‌گرفت که بعد از فراز و نشیب‌های فراوان و تایید مجمع صاحبان سهام که تمامی سهامداران این شرکت دولتی و حاکمیتی هستند، مقرر شده بود با اخذ مدارک از ایثارگران، این امر در اسفند 1400 انجام شود اما متاسفانه اکنون با قلبی پر از اندوه و ناراحتی به جهت نه فقط عدم اجرای قانون مذکور بلکه به سخره گرفتن فرهنگ ایثار و شهادت و بازی با روح و روان 3000 خانواده ایثارگر مشمول، شکایتمان را به پیشگاه حضرت ولیعصر عج، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و شما رییس جمهور محبوب شکایت می‌بریم.

آقای رییس جمهور شما خود درجریان سختی و فشارهای وارده بر این خانواده‌ها در سالهای سخت جنگ هستید و می‌دانید چه ناملایمتی‌هایی در سال‌های بعد از جنگ صورت گرفته است.

 

در بخش پایانی این نامه آمده است: 

 

 

 

لذا از شما رییس جمهور مقتدر خواهشمندیم با توجه به آسیب روحی وارد شده به این قشر معظم و معزز دستور فرمایید ضمن الزام این شرکت به اجرای قانون، نسبت به معرفی صریح هریک از سهامداران، نهادها و یا افرادی که به استنکاف از اجرای قانون و اشکال‌تراشی در امور ایثارگران کمک نموده‌اند، اقدام نمایند.

 

نماینده این گروه از ایثارگران می‌گوید: بعد از پیگیری‌های بسیار به ما گفتند باقی مراحل بعد از اتمام مرحله اول صورت خواهد گرفت و احکام جدید در بیست و پنجم اسفند صادر می‌شود. این در حالیست که تاکنون شاهد هیچ پیشرفت روشنی در گرفتن استعلام‌های مرحله اول نبودیم و پاسخ روشنی در مورد تبدیل وضعیت سایر نیروهای ایثارگر مخابرات (نیروهای با مدرک دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و بالاتر و شاغل در شرکتهای شسکام، خدمات اول و سایر شرکت‌های محلی طرف قرارداد با شرکت مخابرات ایران) نگرفته‌ایم.

 

: برای دریافت مشاوره درباره نامه ایثارگران شرکتی مخابرات به رئیس جمهور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نامه ایثارگران شرکتی مخابرات به رئیس جمهور» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید