کد مطلب:  61700 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ناشر بازی GTA، شرکت Zynga را خریداری کرد

ناشر بازی GTA، شرکت Zynga را خریداری کرد

کمپانی Take-Two کمپانی Zynga، سازنده بازی های موبایلی، را خریداری کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کمپانی غول پیکر Take-Two، ناشر بازی هایی چون GTA، Borderlands و BioShock، در جدیدترین اقدام خود، خرید کمپانی بازی سازی موبایل Zynga را به ارزش 12.7 میلیارد دلار خریداری کرد.

Zynga یک کمپانی بازیسازی برای پلتفرم موبایل می باشد که در کالیفرنیا واقع است و بیشتر به دلیل ساخت بازیهایی نظیر FarmVille، Wizard of Oz Slots، 1010! و CSR Racing معروف است. این کمپانی بزرگ بازی سازی اکنون طی آخرین حرکت Take-Two، تصاحب شده است تا این شرکت غول پیکر بتواند بازار بازی های موبایلی را نیز در اختیار بگیرد.

در بیانیه ای که منتشر شده است، آمده است:

این حرکت باعث پیشرفت و توسعه عناوین پیشرو در صنعت بازیسازی می شود و تمام پلتفرم های کلیدی و ژانرهای سرگرمی را در برخواهد گرفت که توسط خلاق ترین و آینده نگرترین استعدادهای صنعت بازیسازی توسعه خواهد یافت. با به اشتراک گذاشتن شیوه های نوین و اطلاعات کلیدی در سراسر مجموعه، می توان انتظار پیشرفت و سوددهی بالا را داشت و مخاطبین جدید را در سراسر جهان به سمت بازی های موبایلی راهنمایی کرد.

این هزینه پرداخت شده تا الان بیشترین مقدار سرمایه گذاری و خرید یک کمپانی بزرگ بازیسازی می باشد. برای درک بهتر هزینه پرداخت شده در نظر داشته باشید که سال گذشته مایکروسافت با پرداخت 7.5 میلیارد دلار، شرکت بتسدا را خریداری کرد.

حال با توجه به خرید یک توسعه دهنده بازی موبایلی، می توان انتظار داشت که همانند بازی های Fortnite، pubg و Call of Duty: Mobile که از روی نسخه های کنسول و رایانه های شخصی برای پلتفرم موبایل نیز عرضه شد، بازی GTA: Online نیز بر روی موبایل عرضه شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ناشر بازی GTA، شرکت Zynga را خریداری کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ناشر بازی GTA، شرکت Zynga را خریداری کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید