کد مطلب:  63037  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نازنین زاغری آزاد شد

نازنین زاغری آزاد شد

بر اسا اعلام وکیل نازنین زاغری و انوشه آشوری، این دو زندانی دو تابعیتی آزاد شده اند و در مسیر فرودگاه برای ترک ایرا هستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام رسمی حجت کرمانی وکیل نازنین زاغری و انوشه آشوری دو زندانی دو تابعیتی ایرانی-انگلیسی که با اتهامات امنیتی روبرو شده و در دادگاه به زندان محکوم شده بودند و در حال حاضر دوران محکومیتشان را در ایران می‌گذراندند، امروز چهارشنبه 25 اسفند 1400 از زندان آزاد شده اتد و در مسیر رسیدن به فرودگاه امام خمینی(ره) برای خروج هر چه سریعتر از کشور هستند.

در همین مورد لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس در گفتگویی در مورد نازنین زاغری گفته بود: ما سخت در تلاشیم و من به عنوان وزیر امور خارجه، آزادی نازنین زاغری، انوشه آشوری و مراد طاهباز را که همگی در ایران زندانی هستند را در اولویت قرار داده‌ام.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلستان صبح امروز در مورد پرونده نازنین زاغری به خبرنگاران اعلام کرده بود که مذاکرات با مقامات تهران برای آزادی نازنین زاغری،‌ شهروند دو تابعیتی ایرانی-انگلیسی که با اتهامات امنیتی دوره محکومیت خود را در ایران سپری می کردند را با واژه  «پیش می‌رود» توصیف کرد اما در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه نداده است، و در پایان مصاحبه خود تاکیدد کرده است که مذاکرات در حال حاضر در جریان است.

در پایان لازم به ذکر است که ذبیح‌الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه امروز در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالاتی در خصوص پرونده نازنین زاغری و مذاکرات با انگلستان گفت: هنوز اینکه به چه شکل تصمیم گرفته شده است را نمی دانم.

: برای دریافت مشاوره درباره نازنین زاغری آزاد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «نازنین زاغری آزاد شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید