کد مطلب:  64767 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رافائل نادال از سد جوکوویچ گذشت و راهی نیمه نهایی شد

رافائل نادال از سد جوکوویچ گذشت و راهی نیمه نهایی شد

در دومین دیدار از مرحله 1/4 نهایی اوپن فرانسه، رافائل نادال قهرمان 13دوره رقابت‌ها در ماراتنی نفس‌گیر که 4ساعت و 12دقیقه طول کشید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در دومین دیدار از مرحله 1/4 نهایی اوپن فرانسه، رافائل نادال قهرمان 13دوره رقابت‌ها در ماراتنی نفس‌گیر که 4ساعت و 12دقیقه طول کشید، با حساب 3-1 از سد نواک جوکوویچ مدافع عنوان قهرمانی عبور کرد و راهی دور نیمه‌نهایی شد.

ماتادور مسابقه را بهتر شروع کرد و در ست اول به راحتی با نتیجه 6-2 پیروز شد. او ست دوم را هم طوفانی آغاز کرد و 3-0 پیش افتاد، اما در ادامه جوکوویچ با قدرت به بازی بازگشت و این ست را 6-4 به سود خود خاتمه داد. با شروع ست سوم ماتادور بار دیگر بازی را در اختیار گرفت و این بار نیز 6-2 به برتری رسید تا به پیروزی نزدیک شود. در ست چهارم اما روند بازی بار دیگر تغییر کرد و جوکوویچ شروع بهتری داشت؛ او در گیم دوم رافا را بریک کرد و در ادامه 5-2 پیش افتاد. درحالیکه همه منتظر ست پنجم بودند، نادال با جنگندگی همیشگی خود به بازی بازگشت و کار را به تایبریک کشید. او که نمی‌خواست بازی به ست پنجم کشیده شود، در تایبریک هم فوق‌العاده کار کرد و 6 بر یک پیش افتاد. نوله سه بار از شکست گریخت اما در نهایت نادال 7-4 کار را تمام کرد و انتقام شکست سال قبل را از رقیب دیرینه‌اش گرفت

این برای 37ـمین بار است که نادال در جمع چهار بازیکن برتر یک گرند اسلم قرار می‌گیرد. او هم‌چنین با شکست جوکوویچ توانست برای پانزدهمین بار خود را به جمع 4 نفر برتر اوپن فرانسه برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره رافائل نادال از سد جوکوویچ گذشت و راهی نیمه نهایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رافائل نادال از سد جوکوویچ گذشت و راهی نیمه نهایی شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید