ناتو خواهان برگزاری نشست مشترک با روسیه | آسمونی
کد مطلب: 61451 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ناتو خواهان برگزاری نشست مشترک با روسیه

ناتو خواهان برگزاری نشست مشترک با روسیه

ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در آخرین سخنرانی خود رسما پیشنهاد برگزاری یک نشست مشترک با سران کشور روسیه را اعلام کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از فرانس 24، با اینکه در روز های اخیر و بر اساس گزارش های منتشر شده در خبرگزاری های مختلف ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو بار ها پیشنهاد گفتگوی رو در رو با کشور روسیه برای حل بحران اوکراین را مطرح کرده است، روز گذشته سخنگوی این پیمان بین المللی چنین عنوان کرده است: دبیرکل ناتو به دنبال برگزاری نشست شورای ناتو-روسیه در ماه آینده است و با مسکو در این ارتباط تماس گرفته است.

هرچند مقامات روسیه هنوز واکنش مثبتی به این پیشنهاد نشان نداده اند و علت آن این امر است که ناتو پیوسته الحاق کریمه به روسیه در سال 2014 را محکوم می‌کند و از مسکو خواسته است که به حاکمیت ارضی اوکراین احترام بگذارد.

در اوایل ماه جاری، دولت مردان روسیه پیشنهادهای امنیتی را به غرب ارائه کرد و در آن‌ها از آمریکا و کشورهای غربی خواست که ناتو اعضای جدید در شرق اروپا را نپذیرد.

البته لازم به ذکر است که قبلا برخی از  منابع خبری اعلام کرده بودند که نشست شورای روسیه و ناتو ممکن است در 12 ژانویه سال  2022 برگزار شود.

همچنین در پایان در نظر داشته باشید که برخی منابع آمریکایی از آغاز مذاکرات دو جانبه میان ایالات متحده آمریکا و روسیه در اوایل سال 2022 خبر دادخ بودند

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ناتو خواهان برگزاری نشست مشترک با روسیه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «ناتو خواهان برگزاری نشست مشترک با روسیه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?