کد مطلب:  63391  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
میزان درآمد سامسونگ در سه ماهه اول سال 2022 مشخص شد

میزان درآمد سامسونگ در سه ماهه اول سال 2022 مشخص شد

نتایج تحقیقات نشان داده که سامسونگ برای اولین بار در این مدت به درآمدی بیش از بازه‌ی زمانی مشابه در سال 2018 دست پیدا کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نتایج تحقیقات نشان داده که سامسونگ برای اولین بار در این مدت به درآمدی بیش از بازه‌ی زمانی مشابه در سال 2018 دست پیدا کرده است. بررسی‌های 13 شرکت تحقیقاتی نشان می‌دهند که سود عملیاتی سامسونگ در سه‌ماهه‌ی اول سال 2022 به 10.9 میلیارد دلار رسیده است که 41 درصد بیشتر از سود عملیاتی این شرکت در مدت زمان مشابه در سال گذشته می‌باشد. سامسونگ به‌طور مستقیم از فروش قطعات نیمه‌رساناها به سود 6.6 میلیارد دست پیدا کرده که دو برابر بیشتر از سه‌ماهه‌ی اول سال پیش بوده است.در طرف دیگر، عملکرد بخش گوشی‌سازی سامسونگ کمی پایین‌تر از حد انتظار بوده و این بخش تنها 3.3 میلیارد دلار از سود عملیاتی این شرکت را تشکیل داده است. به اعتقاد تحلیل‌گران، خروج از بازار روسیه باعث شد تا سامسونگ به فروش مورد نظر خود دست پیدا نکند چرا که این شرکت 30 درصد از بازار گوشی‌های کشور روسیه را در اختیار داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره میزان درآمد سامسونگ در سه ماهه اول سال 2022 مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «میزان درآمد سامسونگ در سه ماهه اول سال 2022 مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید