کد مطلب:  64019  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاره والیبال ایران به پیکان پیوست

ستاره والیبال ایران به پیکان پیوست

سیدمحمد موسوی که در ابتدای فصل جاری به فنرباغچه ترکیه پیوست و در ابتدای فصل نیز برای این تیم به صورت ثابت به میدان می رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سیدمحمد موسوی که در ابتدای فصل جاری به فنرباغچه ترکیه پیوست و در ابتدای فصل نیز برای این تیم به صورت ثابت به میدان می رفت، بعد از یک مصدومیت طولانی مدت و با توجه به جذب بازیکنان خارجی جدید، دیگر نتوانست در ترکیب این تیم جایی پیدا کند.
ستاره والیبال ایران که سعید معروف را هم در این تیم کنار خود می دید، قبل از پایان فصل تصمیم به جدایی از فنرباغچه گرفت و برای چند بازی راهی جام رمضان امارات شد.
موسوی که چند روزی است به تهران بازگشته، با توجه به توافق با باشگاه پیکان، در تمرینات این تیم حاضر شده است تا شاگردان پیمان اکبری را در جام باشگاه‌های آسیا که به میزبانی تهران برگزار می شود، همراهی کند.
این بازیکن باتجربه هنوز قرارداد خود را با پیکان نهایی نکرده، اما حضورش در ترکیب این تیم برای جام باشگاه‌های آسیا قطعی است.

: برای دریافت مشاوره درباره ستاره والیبال ایران به پیکان پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «ستاره والیبال ایران به پیکان پیوست» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید