کد مطلب:  69051 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود

رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر پیگیری برای رفع موانع تولید مسکن گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر پیگیری برای رفع موانع تولید مسکن گفت: تیم نظارت و بازرسی وزارتخانه با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می‌کنند.

به گزارش آسمونی، روح‌الله اکبری روز چهارشنبه در آیین رونمایی از سامانه ثبت قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری رایگان با بیان اینکه قرارگاه ملی مسکن با این هدف رفع موانع و مشکلات در این حوزه تشکیل شده است، افزود:

مشکلات بانکی، زیرساخت‌ها، نظام مهندسی ساختمان و شهرداری‌ها از جمله موانعی است که در بخش مسکن باید به آنها پرداخت.

وی اضافه کرد: تیم نظارت و بازرسی وزارت راه و شهرسازی با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می‌کنند، همچنین راهکارهای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن و تسریع در اجرای آن نیز پیشرفت مناسبی داشته است.

اکبری با اشاره به برگزاری جلسات شورای‌عالی مسکن هر یک ماه یکبار با حضور رییس‌جمهوری تشکیل، بیان داشت: وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن اقدام به عقد تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های مختلف پرداخته که از جمله ساخت خوابگاه‌های متاهلی در اراضی دانشگاهی با توافق با دانشگاه‌ها است.

وی با بیان اینکه در این قالب ۲۲۰ هزار واحد در حال اجرایی شدن است، گفت: ساخت این خوابگاه‌های متاهلی در دانشگاه‌های یزد و کرمانشاه آغاز شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید