کد مطلب:  62093  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی

موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 از موافقت این کمیسیون با خرید سربازی برای سربازان غایب خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رحیم زارع، عضو کمیسیون تلفیق 1401 در مجلس شورای اسلامی از موافقت ایم کمیسیون با خرید سربازی اجباری غایبان مشمول در سال 1401 خبر داد.

زارع در این خصوص بیان کرد:  خرید سربازی با رعایت اصل 110 قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از 5 سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از 35 سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، امکانپذیر خواهد بود. بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌کنند. 

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس در ادامه به قیمت های پیشنهادی برای خرید سربازی اشاره کرد و افزود: به موجب این مصوبه، دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت 250 میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ 400 میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ 600 میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود. 

 سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 در پایان تاکید کرد: همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از 20 درصد تخفیف تا سقف حداکثر 60 درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف 50 درصدی برخوردار شدند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید