کد مطلب:  59510 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهدی چمران رئیس شورای شهر شد

مهدی چمران رئیس شورای شهر شد

مهدی چمران با کسب 21 رای به عنوان رئیس شورای ششم شهر تهران انتخاب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پس از برگزاری آیین تحلیف ششمین دوره شورای شهر تهران که با حضور مسئولان در صحن شورا برگزار شد؛ رای گیری برای مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه شورای شهر تهران (رئیس، نایب رئیس و دو منشی هیئت رئیسه) در دوره ششم آغاز شد.

مهدی چمران رئیس سنی شورا در ابتدای این مراسم  از دست اندرکاران برای برگزاری انتخابات و همچنین برگزار کنندگان این مراسم قدردانی کرد.

وی در ادامه گفت: آنچه که از ما به یاد خواهند ماند تلاش و صداقت ماست. چرا که افراد زیادی در ادوار گذشته آمدند و رفتند و ما هم قاعدتا بعد از 4 سال خواهیم رفت و باید در این مدتی که حضور داریم باید کار و تلاش بکنیم تا رضایت خداوند را داشته باشیم. مردم در خصوص عملکرد ما قضاوت خواهند کرد و خداوند قضاوت واقعی را خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم روسفید باشیم و در مقابل شهدای عزیزمان سرافکنده نباشیم. 

وی افزود: اکنون انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران را داشته باشیم. در ابتدا انتخاب رئیس را خواهیم داشت و بنابراین خواهش من این است که در ابتدا عزیزان ابتدا رئیس و سپس نایب رئیس را انتخاب کنند و افرادی که برای پذیرش مسئولیت ریاست شورای شهر تهران آمادگی دارند آمادگی خود را اعلام کنند.

 پس از سخنرانی مهدی چمران، رای گیری برای ریاست شورای شهر تهران آغاز شد که در این ارتباط تنها مهدی چمران به عنوان کاندیدای ریاست شورای شهر تهران آمادگی خود را اعلام کرد.

 مهدی چمران با کسب 21 رای به عنوان رئیس شورای شهر ششم تهران انتخاب شد.

نظر خود را درباره «مهدی چمران رئیس شورای شهر شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید