کد مطلب: 65206 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهاجم بلژیکی چلسی در آستانه بازگشت به اینتر

مهاجم بلژیکی چلسی در آستانه بازگشت به اینتر

روملو لوکاکو در فصل 2020-2021 با پیراهن اینترمیلان عملکرد درخشانی داشت و قهرمانی سری آ ایتالیا را هم به دست آورد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روملو لوکاکو در فصل 2020-2021 با پیراهن اینترمیلان عملکرد درخشانی داشت و قهرمانی سری آ ایتالیا را هم به دست آورد. در پایان فصل گذشته این بازیکن با قراردادی نجومی به چلسی رفت اما هیچگاه نتوانست آن نمایش خوب گذشته را تکرار کند. لوکاکو در این مدت علاقه خود به اینتر را پنهان نکرد و حتی در مصاحبه‌ای جنجالی از تمایلش به بازگشت هم حرف زد.

در روزهای اخیر اینترمیلان و چلسی مذاکرات را برای انتقال این بازیکن به لیگ ایتالیا آغاز کرده‌اند و بر اساس گزارش روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» این انتقال بسیار نزدیک به نظر می‌رسد.

لوکاکو پارسال با مبلغ 113 میلیون یورو از اینتر به چلسی رفت ولی حالا باشگاه ایتالیایی می‌خواهد او را با مبلغی بسیار پایین و به صورت قرضی به خدمت بگیرد. سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داده که پیشنهاد اولیه اینتر پنج میلیون یورو به علاوه پاداش‌ها بود. «جیانلوکا دی مارزیو» خبرنگار اسکای اسپورت که در حوزه نقل و انتقالات فعال است هم در توئیتر خود نوشته که پیشنهاد دوم اینتر 10 میلیون یورو است.

: برای دریافت مشاوره درباره مهاجم بلژیکی چلسی در آستانه بازگشت به اینتر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «مهاجم بلژیکی چلسی در آستانه بازگشت به اینتر» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?