کد مطلب:  65358 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساپینتو نام مهاجمان مدنظرش را به آجورلو اعلام کرد

ساپینتو نام مهاجمان مدنظرش را به آجورلو اعلام کرد

بعد از جدایی رودی ژستد از جمع بازیکنان استقلال مسئولان باشگاه اعلام کردند که یک بازیکن خارجی در پست مهاجم به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد از جدایی رودی ژستد از جمع بازیکنان استقلال مسئولان باشگاه اعلام کردند که یک بازیکن خارجی در پست مهاجم به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.
در این خصوص چند روز قبل مدیران استقلال با سجاد شهباززاده مهاجم پیشین سپاهان به توافق رسیدند و قرارداد این بازیکن را به امضا رساندند. با جذب شهباززاده و با توجه به حضور ارسلان مطهری و احتمال تمدید قرارداد آرمان رمضانی شایعاتی به وجود آمد که آبی ها از جذب مهاجم خارجی منصرف شده‌اند اما این مساله صحت ندارد.
یکی از درخواست های ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی جدید استقلال جذب یک مهاجم خوب خارجی است. ساپینتو که همواره در تیم های قبلی خود نشان داده علاقه زیادی به فوتبال هجومی دارد، برای تقویت خط حمله اش درخواست جذب یک مهاجم خارجی خوب را داده است.
این مربی پرتغالی که اکنون در کشورش بسر می‌برد، نام چند بازیکن خارجی که در گذشته شاگرد خودش در تیم های دیگر بوده‌اند را به مدیران استقلال اعلام کرده و قرار است از بین آنها یک نفر به جمع آبی پوشان اضافه شود.
ریکاردو چون در استقلال با محدودیت جذب بازیکن مواجه است، اصرار زیادی دارد مهاجم اول تیم خود را با نظر شخصی اش جذب کند و به همین خاطر با حساسیت زیادی این مساله را از مدیران باشگاه پیگیری می‌کند.
با این تفاسیر احتمالا طی روزهای آینده شاهد حضور یک مهاجم خارجی در استقلال خواهیم بود. مهاجمی که بتواند جای خالی ژستد را پر کند و البته مورد اعتماد و تایید ساپینتو هم باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساپینتو نام مهاجمان مدنظرش را به آجورلو اعلام کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ساپینتو نام مهاجمان مدنظرش را به آجورلو اعلام کرد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید