کد مطلب:  59906 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
در استفاده از مموری های تبلیغاتی احتیاط کنید!

در استفاده از مموری های تبلیغاتی احتیاط کنید!

در سال های اخیر استفاده از مموری های تبلیغاتی برای معرفی کسب و کارها بسیار رایج شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فلش مموری یکی از هدیه های تبلیغاتی کاربردی برای شرکت هاست تا به وسیله آن کسب و کار خود را معرفی کنند. برندها هدایایی مانند لیوان، مموری و یا خودکار تبلیغاتی را برای نمایش بیشتر نام تجاری خود توزیع می کنند. هرچه ابزار های تبلیغاتی کاربردی تر باشند، نام برند بیشتر تبلیغ می شود و تاثیر بسزایی در معرفی کسب و کارها خواهد داشت.

برخی کاربران در شبکه های اجتماعی ویدئوهایی از هدیه تبلیغاتی مموری منتشر کرده اند و توصیه های پلیس فتا درمورد این اقلام را گزارش کرده اند. در صورت دریافت این فلش مموری های تبلیغاتی بهتر است ابتدا آن را روی سیستمی نصب کنید که هیچ گونه اطلاعات مهمی در آن ذخیره نباشد. در صورت جلوگیری از هرگونه سواستفاده از این هدایای تبلیغاتی از آن در سیستمی استفاده کنید که به اینترنت متصل نباشد.

مموری 8 گیگ
مموری 8 گیگ

در فلش مموری های تبلیغاتی چه اطلاعاتی ذخیره شده است؟

قسمتی از کاتالوگ و اطلاعات مربوط به شرکت و برند تجاری در این فلش مموری‌ های تبلیغاتی ذخیره شده است تا افراد با آن کسب و کار بیشتر آشنا شوند. افراد برای هربار استفاده از این فلش مموری ها، می‌توانند نگاهی به اطلاعات ذخیره شده برندها نیز بیاندازند. ارزش فلش مموری تبلیغاتی بیشتر از سایر ابزارهای تبلیغاتی می باشد و به همین ترتیب اثرگذاری آن نمیز بیشتر است. بطور کلی، مموری تبلیغاتی در تبلیغ شرکت ها و برند ها موثرتر عمل می کند.

شرکت‌ها و برندهای بزرگ در سراسر دنیا برای تبلیغات از مموری های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. استفاده از این USB تبلیغاتی در صنایع مختلف کاربرد دارد اما در برخی کسب و کارها بازدهی بیشتری دارد. مشاغلی مانند حسابداری، معماری، هتلداری، موسسات حقوقی، مراکز آموزشی، عکاسان و مشاورین املاک بیشتر از فلش مموری های تبلیغاتی استفاده می کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره در استفاده از مموری های تبلیغاتی احتیاط کنید! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «در استفاده از مموری های تبلیغاتی احتیاط کنید!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید