کد مطلب:  65285 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ممنوع شدن برنامه طبیب بدلیل اظهانظر درباره آسیب نماز

ممنوع شدن برنامه طبیب بدلیل اظهانظر درباره آسیب نماز

اظهارات یک کارشناس در برنامه طبیب درباره نماز خواندن و استفاده از توالت ایرانی باعث آسیب به زانو می شود، برنامه طبیب را تعطیل کرد!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اظهارات دکتر حسن براتی در برنامه طبیب درباره رابطه آسیب "نماز خواندن" و استفاده از " توالت ایرانی" با آرتروز باعث تعطیلی موقت برنامه طبیب با اجرای پیمان طالبی گردید.

  • در پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما بیانیه ای به صورت زیر درج شده:

«معاونت سیما در پی ضعف مفرط برنامه طبیب شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه تخصصی زنده، به استحضار مردم شریف ایران می رساند؛
متاسفانه در برنامه امروز طبیب شبکه سه، از سوی مهمان ادعایی عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر و اعتراض جمعی از استادان مومن و متعهد کشور به این ادعای غیرعلمی و جریحه‌دار شدن احساسات پاک مخاطبان مومن و فهیم شد.»

مجری برنامه، آقای پیمان طالبی به دلیل نداشتن تجربه کافی نتوانست به موقع به اظهارنظر دکتر جراح زانو، آقای حسن براتی واکنش نشان دهد و از او مستنداتی درخواست کند و درنتیجه اظهارات این دکتر را تصحیح کرد.

معاونت صدا و سیما به خاطر چنین اظهار نظری در پخش برنامه زنده، علاوه بر عذرخواهی از عموم مردم، پخش برنامه طبیب را تا اطلاع بعدی به دلیل ضعف دست اندرکاران تعطیل اعلام کرد.

این برنامه در آینده نزدیک و پس از اطمینان از رعایت استانداردهای ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را از سر خواهد گرفت.

نظر خود را درباره «ممنوع شدن برنامه طبیب بدلیل اظهانظر درباره آسیب نماز» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید