کد مطلب:  62756  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ممنوعیت پرواز هواپیماهای روسی بر فراز آمریکا

ممنوعیت پرواز هواپیماهای روسی بر فراز آمریکا

بر اساس جدیدترین اعلامیه وزارت حمل و نقل و اداره هوانوردی آمریکا تا پایان امروز آسمان ایالات متحده آمریکا بر روی هواپیما های روسیه بسته خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، با گذشت یک هفته از آغاز حمله ناگهانی نیرو هایس روسیه به اوکراین دولت ایلات متحده آمریکا اعلام کرده است که حریم هوایی خود را تا پایان امروز چهارشنبه 11 اسفند 1400 بر روی تمامی هواپیما ها و شرکت های هوایی روسیه خواهد بست.

بر همین اساس وزارت حمل و نقل و اداره هوانوردی فدرال آمریکا اعلام کردند که فرمان ممنوعیت ورود و استفاده هواپیماها و شرکت‌های هوایی روسیه از حریم هوایی آمریکا تا پایان امروز چهارشنبه اعمال خواهد شد.

در همین حین جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در طی یک سخنرانی خبر از بسته شئن حریم هوایی کشورش بر روی تمامی هواپیماها و شرکت های هوایی روسی خبر داده بود. وی صراحتا اعلام کرده بود: ما حریم هوایی آمریکا را به روی همه پروازهای روسیه می‌بندیم.

در پایان لازم به ذکر است که این دستورات فعالیت تمام هواپیماهای تحت مالکیت، بهره برداری، ثبت، اجاره و یا متعلق به هر یک از مالکان شخصی یا ذینفع روسیه را به حالت تعلیق درخواهد آورد.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره ممنوعیت پرواز هواپیماهای روسی بر فراز آمریکا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «ممنوعیت پرواز هواپیماهای روسی بر فراز آمریکا» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید