مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64536 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ممنوعیت واردات گوشی آیفون به ایران

ممنوعیت واردات گوشی آیفون به ایران

ثبت سفارش گوشی آیفون از امروز با محدودیت مواجه شد بطوریکه آخرین تغییرات واردشده در سامانه جامع تجارت نشان دهنده عدم امکان واردات انواع برند اپل است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، واردکنندگان گوشی آیفون اعلام کردند که از امروز 1 خرداد با مشکلاتی برای ثبت سفارش تلفن همراه آیفون روبرو شدند و امکان ثبت سفارش گوشی برند اپل را ندارند.

درنهایت مشخص شد که آخرین تغییرات واردشده در سامانه جامع تجارت نشان دهنده عدم امکان ثبت سفارش واردات گوشی های برند اپل است.

بنابراین از شب پیش، برند گوشی همراه اپل در گروه کالای 27 قرار گرفتند و تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش این برند وجود ندارد.

شایان ذکر است که وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) به تازگی نامه ای را به رئیس جمهور با محوریت اختصاص یک میلیارد دلار به واردات اپل در سال پیشین ارسال کرده بود. از این رو با اعمال این ممنوعیت و تخصیص منابع ارزی به کالاهای مصرفی ضروری، تعادل در سایر بازارها را شاهد خواهیم بود. در سال گذشته، نزدیک به 1.4 میلیارد دلار گوشی لوکس با قیمت بالای 600 دلار وارد کشور شد.

از هفته های پیش بحث ممنوعیت برندهای لوکس گوشی های تلفن همراه بالای 600 دلار، از جانب کمیسیون اصل 90 مجلس پیشنهاد شده بود.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ممنوعیت واردات گوشی آیفون به ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ممنوعیت واردات گوشی آیفون به ایران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید