ممنوعیت فعالیت طالبان در فیس بوک و واتساپ | آسمونی
کد مطلب: 59666 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فعالیت طالبان در واتساپ و فیس بوک ممنوع شد

فعالیت طالبان در واتساپ و فیس بوک ممنوع شد

در این بخش از آسمونی با بررسی خبر ممنوع شدن استفاده کاربران طالبان افغانستان از واتساپ و فیس بوک در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بازگشت طالبان به افغانستان باعث نگرانی نسبت به سرکوب آزادی بیان و حقوق بشر به خصوص حقوق زنان را در بین مردم افزایش داده است و همچنین تبدیل شدن دوباره افغانستان به کانون تروریسم جهانی را به همراه داشته است. در این میان، شرکت های شبکه اجتماعی آمریکایی تلاش می کنند مقررات خود را درباره این گروه را به شکل علنی روشن کنند.
سخنگوی واتساپ در آخرین مصاحبه خود گفت: این شبکه اجتماعی و سرویس پیام رسان در راستای قوانین تحریمهای آمریکا، موظف به ممنوع کردن حساب‌هایی است که به نظر می رسد خود را حساب‌های رسمی طالبان معرفی می کنند.
همچنین فیس بوک روز دوشنبه اعلام کرد طالبان را یک گروه تروریستی می شناسد و فعالیت این گروه و محتوای حمایت کننده از آن را در پلتفرم هایش ممنوع می کند.

یوتیوب روز دوشنبه درباره ممنوع کردن طالبان حاضر نشده بود اظهارنظر کند.ولی این شبکه اجتماعی هم گویا قصد تحریم استفاده از برنامه خود برای طالبان را به زودی اعلام کند

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره فعالیت طالبان در واتساپ و فیس بوک ممنوع شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «فعالیت طالبان در واتساپ و فیس بوک ممنوع شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?