کد مطلب:  62554  1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد

ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد

کاخ باکینگاهم در اعلامیه ای از مثبت شدن تست کرونای الیزابت دوم ملکه انگلستان خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی وبه نقل از آفتاب، روابط عمومی کاخ باکینگهام به صورت رسمی با انتشلر یک اعلامیه از ابتلای ملکه انگلستان به ویروس کرونا خبر داد. در این اعلامیه آمده است که ملکه علائم خفیفی مشابه با سرماخوردگی از خود نشلن داده است و در حال حاضر شرایط ایشان خوب است.

ملکه الیزابت دوم در حال حاضر تحت مراقبت های پزشکی قرار دارد و تمامی توصیه های مربوط به کرونا و قرنطینه ایشان در حال حاضر در حال انجام شدن است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده ملکه الیزابت پیش از اینکه نتیجه تست آزمایش کووید 19 پسرش چارلز، ولیعهد برتانیا مثبت اعلام شود؛ با او تماس نزدیک داشته است و به احتمال زیاد ویروس از وی به ملکه منتقل شده است.

الیزابت دوم، ملکه انگلیس 95 سال دارد و از سال 1952 تاکنون پادشاهی بریتانیا را در اختیار دارد. او چند هفته پیش هفتادمین سالگرد سلطنت خود را جشن گرفت که این میزان سلطنت طولانی ترین دوره در کل تاریخ بریتانیا می باشد.

در پایان لازم به ذکر است که سلامت ملکه، مسن‌ترین و طولانی‌ترین پادشاه جهان، از زمانی که در اکتبر گذشته یک شب را به دلیل بیماری نامشخصی در بیمارستان گذراند و سپس پزشکانش به او توصیه کردند که استراحت کند، مورد توجه قرار گرفته است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید