کد مطلب:  64074 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معامله با داماد قالیباف تکذیب شد!

معامله با داماد قالیباف تکذیب شد!

شرکت استانبولی اسکای لند بیانیه ای صادر و اعلام کرد هیچ داد و ستدی با امیررضا و محمد بحیرایی ندارد!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اخباری درباره خرید ملک در ترکیه توسط داماد محمدباقر قالیباف پخش شده بود؛ اما این شرکت استانبولی نسبت به چنین شایعاتی واکنش نشان داد و اعلام کرد: «بدینوسیله اعلام می‌دارد که اخبار درج شده در برخی کانال‌های شبکه‌های مجازی مبنی بر خرید واحد مسکونی لوکس از اسکای لند استانبول از سوی شهروندان ایران امیر رضا بحیرایی و محمد بحیرایی به هیچ وجه واقعیت ندارند و امیررضا بحیرایی و محمد بحیرایی هیچ گونه داد و ستدی با این شرکت نداشته‌اند.»

اولین بار، این خبر کذب توسط یک رسانه فارسی زبان وابسته به عربستان منتشر شد و پس از آن، یکی از نمایندگان سابق مجلس آن را اعلام کرد. یکی از مشاوران آقای قالیباف ضمن اینکه اعلام کرد این یک خبر کذب است، به این نماینده مجلس هشدار داد که از او بایت پخش چنین شایعاتی شکایت خواهد کرد.

الیاس قالیباف، پسر محمدباقر قالیباف، در پاسخ به چنین خبرهایی اعلام کرد: «هر فردی سند ملکی به نام این افراد در ترکیه پیدا کرد آن ملک برای خودش. پروژه‌سازان به دروغ اخباری را درباره خرید ملک در ترکیه منتشر کردند که تمام امضاهای آن جعلی است. این جعل به قدری ناشیانه بود که حتی فامیل آقای بحیرایی که با لاتین در سند آنها نوشته شده اشتباه و مغایر با گذرنامه اصلی است. احتمالاً اسم پدر آقای بحیرایی را هم از اطلاعات شخصی ایشان پیدا کردند که این مسئله، پروژه بودن این تخریب‌ها را بیشتر نشان می‌دهد در حالی که ایشان تاکنون به ترکیه نرفته‌اند که بخواهند ملکی بخرند. مشخص است که یک سری دروغ را کنار هم گذاشته‌اند تا آقای قالیباف را تخریب کنند.»

نظر خود را درباره «معامله با داماد قالیباف تکذیب شد!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید