کد مطلب:  15518 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 9 دقیقه
مظلومی افشاگری کرد، فرکی جواب محرم را داد/ برانکو بهترین مربی فصل شد

مظلومی افشاگری کرد، فرکی جواب محرم را داد/ برانکو بهترین مربی فصل شد

1395/03/11آخرین برنامه نود فصل، از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 1:50 بامداد سه شنبه به...
زمان مطالعه: 9 دقیقه

1395/03/11 آخرین برنامه نود فصل، از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 1:50 بامداد سه شنبه به پایان رسید.

The program 90 (15)
The program 90 (15)

به گزارش آسمونی به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان آخرین برنامه نود فصل، از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت. آخرین برنامه نود این فصل به بررسی کامل فینال جام حذفی و قهرمانی ذوب آهن، عکس العمل های سپاهانی ها به صحبت های جنجالی نویدکیا و گفتگوی ویژه با حضور پرویز مظلومی، یحیی گل محمدی و رشید مظاهری می پردازد.

سئوال مسابقه پیامکی این هفته به برترین مربی فصل اختصاص یافته بود.
The program 90 (1)
The program 90 (1)
15 رکوردی که در لیگ پانزدهم شکست یا بهبود یافت به نمایش گذاشته شد.
گزارشی از آمار و ارقام عملکرد تیم ها در لیگ پانزدهم ارائه شد. مقایسه ای میان مربیان داخلی و خارجی لیگ برتر صورت گرفت. عملکرد برترین مربیان لیگ برتر پانزدهم مورد بررسی قرار گرفت.
 قسمت دوم گزارش های  آماری این برنامه به آمارهای اختصاصی هر تیم در لیگ اختصاص داشت.
The program 90 (2)
The program 90 (2)
 
The program 90 (3)
The program 90 (3)
 
The program 90 (4)
The program 90 (4)
در ادامه اثرگذاری تغییرات انجام شده مربیان در لیگ بررسی شد.
 
The program 90 (5)
The program 90 (5)
 
The program 90 (6)
The program 90 (6)
 
The program 90 (7)
The program 90 (7)
 
The program 90 (8)
The program 90 (8)
 
The program 90 (9)
The program 90 (9)
گزارشی از خرمشهر و پیشکسوتان فوتبال این شهر و حال و هوای روزگار قدیم آن پخش شد.
سپس عملکرد گزینه های نظرسنجی امشب مرور شد.
 
The program 90 (10)
The program 90 (10)
 
The program 90 (11)
The program 90 (11)
 
The program 90 (12)
The program 90 (12)
 
The program 90 (13)
The program 90 (13)
 
The program 90 (14)
The program 90 (14)
نکاتی در خصوص مضرات مصرف دخانیات پخش شد. پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال نخستین میهمان برنامه نود بود.
گزارش از حواشی پیش از بازی استقلال - ذوب آهن روی آنتن رفت که طی آن با مربیان تیم ها و مسئولان برگزاری مسابقات صحبت شد و تصاویر زیبایی از شور و حال هواداران و همچنین تمرین تیم ها پخش شد.
مظلومی: قول کسب جام نداده بودم!/ با استقلال قرارداد 2 ساله دارم پرویز مظلومی در ابتدای صحبت هایش گفت: هنوز سرمربی استقلال هستم و قرارداد 2 ساله با این تیم دارم، در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتم، در شرایطی که مذاکره مسئولان باشگاه با 5 مربی ناکام ماند و من با ارائه برنامه 3 ساله به باشگاه آمدم که در نهایت قراردادی 2 ساله با باشگاه بستم و از همان ابتدا نیز قول کسب جام نداده بودم. طبق برنامه ام کسب سهمیه و جوانگرایی را در دستور کارم قرار دادم که فکر می کنم تا حدودی در رسیدن به اهداف موفق بودیم. تیم ما 20 هفته صدرنشین بود و عملکرد خوبی داشتیم. مشکلات زیادی داشتیم ، با 2 بازیکن خارجی تیم را بستیم، پس از رفتن کرار قرار بود بازیکن خوبی جایگزین وی شود که متاسفانه مشکلات مالی باشگاه مانع رسیدن به اهدافمان شد. افشارزاده تیم را حمایت می کرد ولی باید بگویم که تقریبا تنها بودم. هزینه هایی باید به تیم تزریق می شد که صرف بازیکنان خارجی سال های گذشته شد. پس از از دست دادن روزبه چشمی، بازیکن جایگزین برای وی نداشتیم و مجبور بودم از پست های دیگر برای خط میانی استفاده کنم. مصدومان تیم مان زیاد شدند. حیدری، رمضانی و کریمی و شیحی مصدوم شدند که این مصدومیت ها برایمان مشکل ساز شدند. در این شرایط نتیجه گرفتیم و توقعات از ما بالا رفت. وی در مورد بدنسازی تیم فوتبال استقلال گفت: بدنسازی تیم مشکلی نداشت و مربی بدنساز خوبی داشتیم و نیاز به بدنسازی داشتیم. مظلومی خاطرنشان کرد: شما خودتان را جای من بگذارید و اگر هر روز بگویند می خواهند جای شما کسی را بیاورد تمرکزتان را حفظ می کنید؟ هر روز بازیکنانم می گفتند مگر قراردادتان سه ساله نیست؟ من خیلی چیزها را می دانستم اما برای اینکه حواشی ایجاد نشود به آن واکنش نشان ندادم. ما دربی را شکست خوردیم و سه امتیاز عقب افتادیم. هنوز شانس قهرمانی داریم اما یکی از اعضای باشگاه می روند خانه فرهاد مجیدی تا چهار صبح به همراه یکی از بازیکنان بزرگتر تیم التماسش را می کردند تا روی نیمکت بنشیند. آنها نمی دانند مجیدی مثل پسرم است و مکتب استقلال است و مثل بعضی ها نیست. من دنبال منافعم نبودم و کسانی که این کارها را می کنند دنبال منافع خودشان است. من قرارداد دارم اما می روند با اسکوچیچ صحبت می کردند. همین است که می گویم تنها هستم و بعضی بازی ها ناظران دل شان به حالم می سوخت و می دیدند در حال سکته هستم و آب برایم می آوردند. دو سال بعد آقای قلعه نویی تیم را پنجم و ششم کرد چه بلایی سرش اوردند؟ مگر او تیم را قهرمان نکرد؟ تا کی می خواهید سیبل کنید؟ وی خاطرنشان کرد: من قرارداد 2 ساله دارم و از ابتدای کارم 3 قول دادم، آشتی هواداران، کسب سهمیه و جوانگرایی که به قول خود عمل کردم. باور کنید در طول فصل به خاطر برخی رفتارها چندین بار تا مرز سکته پیش رفتم! تیم من صدر جدول است و مساوی می کند، هوادار علیه من شعار می دهد! چرا باید اینگونه باشد. من در هر تیمی که هستم کاپیتان خود را به عنوان دستیارم می دانم و مهدی هم کاملا با من هماهنگ بود.
او در مورد اینکه ریوالدو را یکی از بستگانش به تهران آورده بود یا خیر گفت: برادرزاده من مجوز ندارد و تنها نقش مترجم او را برعهده داشته است.
 
مظلومی با اشاره به احتمال ادامه همکاری اش با استقلال در صورت قهرمانی در جام حذفی گفت: من که می گویم دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارم. بعد از بازی با من تماسی گرفته نشد. من از طریق رسانه ها متوجه اخبار می شوم. فردا هیات مدیره جلسه می گذارد و امیدوارم کارشناسی بررسی کنند که چرا تیمی که صدرنشین بوده اینگونه افت می کند.
 
او در مورد احتیاطش در بازی فینال گفت: شرایط اینگونه بازی ها می طلبد اما بعد اینکه گل اتفاقی خوردیم موقعیت های خوبی ایجاد کردیم.
 
وی درباره اینکه آیا در کادر فنی با مجید صالح دچار اختلاف بود، گفت: ما فقط اختلاف‌نظر داشتیم چون من نفر اول بودم. طبیعی است که هنگامی که با کسی مشورت می‌گیرید دچار اختلاف‌نظر هم بشوید من با او اختلافی نداشتم و خودم صالح را انتخاب کرده بودم.
 
وی درباره رفتاری که رحمتی در بازی با تراکتورسازی در برخورد با قلعه‌نویی داشت، گفت: احترام مربی را باید نگه داشت و اختلافات را می‌توان با صحبت رفع کرد من چنین چیزی را نمی‌پسندم البته خودش هم پس از بازی پشیمان شده بود.
 
سرمربی استقلال در ادامه گفت: من از مکتب استقلال هستم و زندگی‌ام را برای این تیم گذاشتم و میراث‌خوار استقلال نیستم من طبق برنامه‌‌ام جلو می‌روم دلیل افت استقلال در نیم فصل دوم کمبود بازیکن بود و اینکه کادر فنی هم باید تقویت می‌شد خیلی‌ها تیم‌های خود را تقویت کردند اما ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.
گزارش از نود تا تود با موضوع حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد که شامل قسمت های زیر بود:
مشکل استادیوم در تبریز برای تراکتورسازی با صعود ماشین سازی به لیگ برتر
جشن صعود عجیب و پرحادثه تیم فومن از دسته سوم به دوم
تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و واکنش به مذاکره با جلال حسینی
پیوستن پیام صادقیان به ماشین سازی و کولیبالی به سپاهان
سرنوشت نفت تهران بعد از تصمیم به واگذاری
 مصاحبه ای با مهدی تاج درباره سرنوشت انتقال نفت تهران پخش شد که رئیس فدراسیون با انتقال امتیاز این تیم از تهران اعلام مخالفت کرد.
آنالیز مسابقه کسل کننده فینال جام حذفی بین ذوب آهن و استقلال پخش شد.
 
گل محمدی: به بازیکنانم گفته بودم چیپ نزنند یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ، قهرمان جام حذفی فوتبال، دومین میهمان این هفته برنامه نود بود و در خصوص مشکلات و وضعیت تیمش از ابتدا تا پایان فصل، توضیحاتی ارائه داد.
ما سال را با بدشانسی و بد شروع کردیم و بعد رفته رفته تیم ثبات پیدا کرد و توانستیم به اوج برسیم.
 
وی افزود: ما در ابتدا از نظر امکانات حرفه‌ای بد نبودیم و در فشردگی مسابقات خوب عمل کردیم و در آسیا قدرتمندانه از گروه‌مان صعود کردیم حسرت دیدار با العین را می‌خورم می‌توانستیم در این دیدار پیروز شویم اما آنها تیم خوبی بودند و توانستند به پیروزی برسند.
 
گل‌محمدی درباره اینکه در بازی‌های آخر تیمش در لیگ چندان خوب بازی نمی‌کردند، گفت: ما در این دیدارها گل اول و دوم را زدیم اما در نهایت بازی‌ها مساوی شد. در باشگاه‌های ایرانی اینکه یک تیم بخواهد هم در لیگ و هم در آسیا تلاش کند با توجه به نداشتن امکانات حرفه‌ای به مشکل برمی‌خورد. البته حفظ تمرکز در 2 جام واقعاً سخت است و اینکه بتوانیم تمرکز و انگیزه بازیکنان را در حد بالا نگه داریم و البته به نوع نگرش و رفتار آنها برمی‌گردد. در هر صورت ما جام گرفتیم و شاید برخی‌ها بگویند که من مربی خوبی هستم البته موفقیت فقط گرفتن جام نیست باید ببینیم در باشگاه چکار کرده‌ایم.
The program 90 (16)
The program 90 (16)
وی گفت: 2 سال پیش وقتی باشگاه را تحویل گرفتم باشگاه شرایط خوبی نداشت و به نوعی انقلابی را در تیم به وجود آوردیم در هر 7- 8 هفته اول لیگ بردی نداشتیم اما رفته رفته خوب شدیم.
 
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره دیدار مقابل استقلال هم گفت: در بازی با استقلال بازیکنان ما مثل برگ خزان بر روی زمین می‌افتادند ما حتی سعی کردیم چند بازیکن مصدومان‌مان را تعویض کنیم و برخی از آنها با مصدومیت به بازی ادامه دادند.
 
وی خاطرنشان کرد: در پنالتی‌ها هم به بازیکنان گفته بودم ضربه چیپ نزنند.
 
گل‌‌محمدی درباره اینکه آیا فصل آینده در ذوب‌آهن می‌ماند گفت: باعث افتخارم است در این تیم بمانند اکثر بازیکنان با تیم قرارداد دارند.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا کاوه رضایی در تیم می‌ماند گفت: واقعاً‌ نمی‌دانم کاوه در ذوب‌آهن می‌‌داند.
 
گل‌محمدی در پایان جام را به موسی سلامت جانباز تقدیم کرد.
تیم منتخب فصل لیگ برتر بر اساس نمرات تیم آنالیز سایت برنامه نود اعلام شد:
The program 90 (17)
The program 90 (17)
 
The program 90 (18)
The program 90 (18)
 
The program 90 (19)
The program 90 (19)
 
The program 90 (20)
The program 90 (20)
 
The program 90 (21)
The program 90 (21)
فرکی: بهتر بود محرم نویدکیا به جای خانه نشینی و سر گرم کردن خودش با پرنده‌هایش، بیرون می آمد و با من صحبت می کرد!!
 
 با توجه به صحبت هایی که محرم نویدکیا در هفته گذشته و با حضور در برنامه نود درباره میزان قرارداد، برخورد او با بازیکنان و مسائل دیگر داشت، حسین فرکی پاسخ او را داد و به شائبه ها در این باره پاسخ داد.
حسین فرکی در واکنش به ادعاهای محرم نویدکیا علیه وی در برنامه هفته گذشته نود،گفت: محرم گفته بود قرارداد من 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است. من نامه قراردادم را از باشگاه سپاهان گرفته ام. قراردادم با سپاهان برای دو فصل یک میلیارد و 500 میلیون بود که در صورت قهرمانی، مبلغ 300 میلیون هم پاداش می‌گرفتم. البته بعدا این پاداش را هم نگرفتم.
 
بهتر بود محرم نویدکیا به جای خانه نشینی و سر گرم کردن خودش با پرنده‌هایش، بیرون می آمد و با من صحبت می کرد تا اطلاعات دقیق‌تری می گرفت.
رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن میهمان بعدی برنامه نود بود. وی در مورد شرایط تیمش و همچنین دوران فوتبالی اس صحبت کرد.
The program 90 (22)
The program 90 (22)
 فاصله زمانی بین نیمه نهایی و فینال جام حذفی بین ایران و سایر لیگ های جهان مقایسه شد.
The program 90 (23)
The program 90 (23)
رضا غیاثی کارشناس داوری برنامه بصورت تلفنی داوری دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن در فینال جام حذفی را مورد بررسی قرار داد.
حرکات تکنیکی برتر فصل پخش شد که از سوی بازیکنان زیر انجام شده بود:
 
مهدی طارمی(پرسپولیس) داریوش شجاعیان(گسترش فولاد، 3 بار) ساسان انصاری(فولاد، 2 بار) عباس بوعذار(نفت تهران) سروش رفیعی(تراکتوسازی، 2 بار) حیکم نصاری(استقلال خوزستان) پیام صادقیان(صبا)، محمد انصاری(پرسپولیس) وریا غفوری(سپاهان) علی فاطمی(راه آهن) امیرحسین صادقی(صبا) امید عالیشاه(پرسپولیس) محمد ابراهیمی(گسترش فولاد) احمد نورالهی(پرسپولیس) ارسلان مطهری(نفت تهران) فرید کریمی(صبا) فرشاد احمدزاده(پرسپولیس)
علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره شکست عجیب و غریب این تیم با شش گل برابر نفت امیدیه در هفته آخر لیگ دسته دوم صحبت کرد. همزمان با صحبت های لطیفی فیلم بازی مشکوک بازیکنان این تیم هم به تصویر کشیده شد. لطیفی در بخشی از صحبت های خود با انتقاد از عادل فردوسی پور ، خطاب به وی گفت: آقای فردوسی پور شما به پرسپولیسی پور معروف هستید که این صحبت با واکنش فردوسی پور همراه بود و وی عنوان کرد که الان این صحبت شما چه ربطی به عملکرد تیمتان دارد؟! در پایان برنامه برانکو ایوانکوویچ با کسب 62/8 آرا به عنوان بهترین مربی فصل انتخاب شد.
The program 90 (24)
The program 90 (24)
آخرین برنامه نود فصل ساعت 1:50 بامداد سه شنبه یازدهم خرداد به پایان رسید.
: برای دریافت مشاوره درباره مظلومی افشاگری کرد، فرکی جواب محرم را داد/ برانکو بهترین مربی فصل شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مظلومی افشاگری کرد، فرکی جواب محرم را داد/ برانکو بهترین مربی فصل شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید