کد مطلب:  64218  2 نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مصاحبه گوگوش و عکس العمل پولاد کیمیایی

مصاحبه گوگوش و عکس العمل پولاد کیمیایی

گوگوش مصاحبه ای انجام داد و از گیتی پاشایی همسر مسعود کیمیایی و مادر پولاد سخنانی بیان کرد که عکس العمل پولاد کیمیایی را در پی داشت.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خواننده گوگوش به تازگی مصاحبه ای با هما سرشار داشته و از زندگی شخصی خود و ازدواج هایش سخنانی بیان کرد که عکس العمل پولاد کیمیایی را در پی داشته است. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر بپردازیم.

مصاحبه گوگوش

گوگوش با هما سرشار نویسنده و روزنامه نگار مصاحبه ای جنجالی داشته است و از ازدواج هایش سخنانی گفت و همینطور از پدرش و زندگی سختی را که در کنار آنها داشت. وی اما در این بین سخنانی هم در ارتباط با مسعود کیمیایی و در کنار او بودن و اعتیادش گفت.

فائقه آتشین با نام هنری گوگوش چهار بار ازدواج کرد. همسر اول گوگوش محمود قربانی می باشد که از سال 1346 تا 1351 زندگی کردند. همسر دوم بهروز وثوقی است که از سال 1354 تا سال 1355 ازدواج شان طول کشید. همسر سوم هم همایون مصداقی از سال 1356 تا سال 1368 بود و اما همسر چهارم گوگوش مسعود کیمیایی است که از سال 1376 تا سال 1382 بوده است.

وی اولین ازدواجش را که با محمود قربانی بوده از روی اجبار عنوان کرد. اما ازدواج چهارمش که عکس العمل پولاد کیمیایی را در برداشت، مسعود کیمیایی بوده است. وی از همسر کیمیایی یعنی گیتی پاشایی و دوستی شان گفت که چطور وقتی در دهه هفتاد که در ایران بود به واسطه گیتی پاشایی با همسر او (مسعود کیمیایی) آشنا شد. گوگوش از دعوت گیتی پاشایی به منزلش گفت و اینکه آن شب مسعود کیمیایی وی را به منزلش رساند و وقتی گیتی برای درمان سرطانش به آلمان رفت موقع خداحافظی به وی گفته است مواظب مسعود باش و همدیگر را تنها نگذارید.

از آن به بعد مسعود کیمیایی و گوگوش بارها همدیگر را دیدند تا اینکه گیتی پاشایی فوت می کند و مسعود کیمیایی دست پسرش پولاد را می گیرد و به خانه گوگوش می رود و با یکدیگر ازدواج می کنند.

پست اینستاگرامی پولاد کیمیایی

عکس العمل پولاد کیمیایی به مصاحبه گوگوش

اما پولاد کیمیایی به مصاحبه گوگوش عکس العمل نشان داد. وی در پست اینستاگرامی گفته بود که در سالگرد مادرش گیتی پاشایی در تاریخ 17 اردیبهشت 1401 پیامی خواهد فرستاد. وی نوشت (عکس دوستی مادرم با گوگوش) مثالی هست که می‌گوید مجرم به صحنه جرم برمی‌گردد.

پولاد کیمیایی در سالگرد درگذشت مادرش و بر مزار وی ویدئویی را منتشر کرد و گفت زمانی که من 17 سالم بود و همین‌ جا ایستاده بودم، چهره خندان مادرم را دیدم که در خاک گذاشتندش. او لبخند می‌ زد. او با بدترین دردها از این دنیا رفت. دردی که نمی‌ شود گفت. دردی که فقط در یک فیلم سینمایی می‌ توان نشانش داد. من این‌ جا وسط باران و طبیعت، برای شما فیلم می‌ گیرم، بدون موسیقی سوزناک و بدون نورهای زیاد و بدون تلویزیون‌ های آن‌ چنانی تا شما حقیقت را بدانید. فقط به خاطر این که از حق مادرم دفاع کنم. او در قید حیات نبود که شما در موردش صحبت کردید و اگر بود، اگر بود، اگر بود، جوابی می‌ داد خانم گوگوش که اولا با پسرش چه کردید. خواهم گفت، کمی صبر کنید، تمام اتهاماتی که در طول این سال‌ ها به من و پدرم زده شد. اگر پدرم هم گناهکار است باید پاسخگو باشد. هر کسی اگر گناهکار باشد باید در درگاه خدا و عدالت جهانی زانو بزند و حقیقت را بگوید.

وی ادامه داد: من از خانم هما سرشار و تلویزیون «من و تو» می‌ خواهم که حق من را برای دفاع از طرف گیتی پاشایی برای باز کردن حقایق محفوظ بدارند و آن چیزی که در طول این 8 سال بر من گذشت و نامادری‌ ای که دیدم و چرا مجبور شدم برگردم و چرا برگشتیم و چراهای دیگر را پاسخ دهم. آیا ما از کنسرت‌ های گوگوش پول دزدیدیم؟ جواب خواهم داد. جواب خواهم داد که چه اتفاقی بر ما گذشت. فقط کمی صبر و می‌ خواهم که در جایی بی‌ طرف و بدون یک کلمه سانسور این اتفاق بیفتد و حقایق گفته شود و خانم هما سرشار موضوع را وسط حرف من منحرف نکند. مردم ببینند. یک ماه فرصت می‌ دهم که این اتفاق بیفتد و در غیر این صورت با تلویزیون دیگری گفت‌ و گو خواهم کرد و برملا خواهم کرد و پدرم هم باید جوابگوی همه این سوالات باشد. حرف‌ های بسیار زشتی علیه او زده شد، خودش خواهد گفت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره مصاحبه گوگوش و عکس العمل پولاد کیمیایی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «مصاحبه گوگوش و عکس العمل پولاد کیمیایی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید